Kompleksowe projektowanie UX

 

Kiedy możemy Ci pomóc?

Planujesz dużą zmianę w swoim cyfrowym ekosystemie

– stworzenie nowego rozwiązania lub całkowity redesign istniejącego.

Szukasz nowej jakości w budowaniu doświadczeń klientów

i komunikacji swojej oferty lub sprzedaży przez internet.

Oczekujesz wszechstronnego podejścia

łączącego UX, UI i strategię contentu w celu skutecznego osiągania celów biznesowych.

 

Czego możesz oczekiwać?

 • Kompleksowo zaplanujemy i przeprowadzimy projekt, wykorzystując nasz elastyczny proces sprawdzonym w pracy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami i korporacjami.
 • Dokonamy eksperckiej analizy problemu, a także pomożemy w zebraniu i uporządkowaniu wiedzy o biznesie i klientach oraz wyznaczeniu celów projektu.
 • Przeprowadzimy warsztaty, podczas których będziemy wspólnie poszerzać wiedzę, opracowywać koncepcje rozwiązań oraz budować strategię UX.
 • Od podstaw zaprojektujemy całe rozwiązanie – od architektury informacji oraz koncepcji kreatywnej, przez proof of concept przedyskutowany z biznesem i przetestowany z użytkownikami, aż po najdrobniejsze szczegóły dopracowane podczas UX sprintów projektowych.
 • Przeprowadzimy badania i wyciągniemy z nich wnioski, by zagwarantować, że nasze rozwiązania spełniają cele biznesowe i zaspokajają potrzeby użytkowników.
Rozwiń więcej
 • Doradzimy w zakresie skutecznej komunikacjiw internecie i pomożemy znaleźć synergię między UX a contentem.
 • Przygotujemy dokumentację efektów pracy – zasady transformacji RWD, styleguide’y, opisy mikrointerakcji, wytyczne dla copywriterów i in.

Grupa PZU: Prosto, jasno, do celu
Nowy portal dla klientów PZU

Zobacz Case Study

Etapy projektowania

Do każdego projektu indywidualnie dobieramy narzędzia i metody w ramach sprawdzonego procesu projektowego nastawionego na szybkie weryfikowanie i udoskonalanie efektów prac.

UX Roadmap

Zwinne przygotowanie do projektu: zebranie wymagań i benchmarków, uporządkowanie wiedzy oraz określenie wyzwań kończące się przygotowaniem "mapy drogowej" projektu.

Soul Design

Ukonkretnienie koncepcji UX na przykładzie ekranów kluczowych ścieżek użytkownika w formie makiet i projektów graficznych, które można przetestować z użytkownikami i przedyskutować z biznesem.

Body Design

Przyrostowe rozwijanie projektu produktu o kolejne obszary podczas dynamicznych, 2- lub 3-tygodniowych UX sprintów. Po pojedynczym sprincie lub serii kilku proponujemy badania UX z użytkownikami.

Możliwe rozszerzenia procesu projektowego

Szczególne wyzwania wymagają szczególnych rozwiązań. Możemy rozszerzyć nasz proces projektowy, by pomóc Ci jeszcze lepiej osiągać cele biznesowe i dostarczać wartość klientom.

 • Badania potrzeb użytkowników

  Badania oczekiwań kluczowych grup odbiorców nowego rozwiązania, dzięki którym uzyskasz pogłębione dane o swoich klientach oraz uzyskasz inspirujące insighty do określania propozycji wartości.

 • Warsztaty design thinking (DT)

  Warsztaty z zespołem klienta oraz ewentualnie zaproszonymi gośćmi spoza organizacji nastawione na generowanie innowacyjnych pomysłów dla projektowanego rozwiązania.

 • Warsztaty contentowe

  Warsztaty z zespołem klienta odpowiedzialnym za komunikację, podczas których w praktyce poznaje od wytyczne dot. tworzenia treści na potrzeby portalu czy serwisu.

 • Opracowanie contentu

  Przygotowanie od podstaw treści do portalu lub serwisu e-commerce zgodnych z nową koncepcją UX rozwiązania na podstawie danych dostarczonych przez klienta.

Dlaczego warto z nami pracować?

Ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu dla największych firm.

Seniorzy ze specjalistyczną wiedzą angażowani na każdym etapie projektu.

Autorski proces projektowy oparty na elementach Agile, Sprint by Google i Design Thinking.

Pełna obsługa - zajmujemy się projektowaniem, developmentem, utrzymaniem i hostingiem.

Zobacz również