Pomagamy rynkowym liderom  platformy internetowe

e-point SA to software house, który specjalizuje się w złożonych, międzynarodowych projektach informatycznych dla branży finansowej oraz e-commerce (B2B i B2C). 

Od 25 lat tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy portale oraz platformy wspierające sprzedaż. Dostarczamy również rozwiązania mobilne (Progressive Web Applications) oraz systemy zarządzania tożsamością (IAM). 
 

Co nas wyróżnia?

  • autorska metodyka zarządzania projektem, nagrodzona m.in. Polish Project Excellence Award (w 2007 i 2018)
  • budowanie z klientami wieloletnich relacji opartych na partnerstwie. Najlepiej wyrażą to słowa naszego Klienta: "Partnerem projektu transformacji cyfrowej mogła być tylko firma, która łączy kompetencje technologiczne, wiedzę biznesową oraz zrozumienie doświadczenia użytkownika. e-point stał się dla nas takim partnerem" (Maciej Oleksowicz, Prezes Inter Cars). 
  • unikatowe połączenie kompetencji technologicznych, UX-owych oraz konsultingowych.

"e-point dla swoich Klientów jest więcej niż Software Housem. Jesteśmy partnerami w procesach Digital Transformation, służymy wiedzą na temat branż, oferujemy wsparcie konsultingowe, pomagamy zaprojektować ścieżki zakupowe klientów oraz dostarczać najlepsze Customer Experience".

Marcin Żuchowicz

Prezes Zarządu

Linkedin logo

Wiedza i talenty zespołu
 

 

Zatrudniamy ponad 200 unikalnych połączeń wiedzy i talentu

Jesteśmy zespołem profesjonalistów - każdy z nas jest inny, ale razem stanowimy zespół, który potrafi współdziałać i rozwiązywać problemy. Jako jedni z pierwszych potrafiliśmy połączyć kompetencje IT z projektowaniem nastawionym na użytkownika. Zatrudniamy nie tylko inżynierów i projektantów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie, ale i konsultantów, którzy rozumieją dziedzinowe zagadnienia biznesu naszych klientów. Doskonalimy się w tym od lat. Dzięki temu pracujemy dla rynkowych liderów, którzy do rozwoju potrzebują naszej wiedzy i umiejętności.

Technologia bez tajemnic

 

Najnowsze narzędzia przefiltrowane przez ponad 20 lat doświadczeń

Uwielbiamy robić dobry software. Lata doświadczeń w budowaniu i wdrażaniu systemów na platformie Java Enterprise Edition dają nam zdolność podejmowania decyzji technologicznych, które dla klienta oznaczają jakość i krótki czas realizacji. Doskonale czujemy się w projektach wymagających zapewnienia odpowiedniej wydajności, monitoringu systemów produkcyjnych czy automatyzacji deploymentów w środowiskach rozproszonych.

Nasza tajna broń: Proces

 

Bierzemy odpowiedzialność za efekt końcowy

Lubimy słowo “egzekucja”. Zaczynając projekt bierzemy na siebie konkretne zobowiązania i każdy członek zespołu rozumie, że nasza praca polega na ich dowiezieniu. Wolimy pracować z klientem niż tylko dla klienta, więc zadajemy dużo pytań. Myślimy szeroko - od zrozumienia celów biznesowych, przez analizę zachowań użytkownika po planowanie procesów i najdrobniejsze aspekty techniczne. Od początku projektu angażujemy zespół wdrożeniowy - dzięki temu na bieżąco weryfikujemy pomysły pod kątem ich realizacji oraz zapewniamy spójność końcowego rozwiązania.

Kodeks honorowy

Kodeks Honorowy, czyli spis najważniejszych dla nas wartości, sporządziliśmy z okazji 18-lecia e-point. Koncentruje się on wokół postulatu szukania idei wartych kodowania, czyli takich projektów, gdzie efekt końcowy będzie wart włożonego wysiłku - zarówno po stronie klienta, jak i naszego zespołu.

Zależy nam na tym, by każdy pracownik angażował się w proces, ponieważ na sukces składają się tysiące drobiazgów. Właśnie dlatego podkreślamy, że gramy w jednej drużynie, niezależnie od działu, w którym pracujemy czy zajmowanego stanowiska. To efektywna współpraca, zaufanie oraz pasja, którą dzielimy, przekładają się na idealne rozwiązania dla naszych klientów oraz długotrwałe relacje z nimi.