Szukamy idei wartych kodowania

Marcin Żuchowicz

Co-founder and CEO

 

Od ponad 20 lat tworzymy pełnowymiarowe systemy internetowe, opierając swoje działania na 3 filarach: Design, Technology oraz Execution. Działamy w trzech nurtach: e-commerce, sektorze finansowym i direct selling.

Kładziemy szczególny nacisk na budowanie długich, pogłębionych relacji z klientami: z ING Bankiem Śląskim współpracujemy już od 18 lat, z Amway - od 12, z Raiffeisen - od 7.

Oferujemy nie tylko autorskie rozwiązania, ale jesteśmy też srebrnym partnerem SAP w zakresie produktów SAP Hybris Commerce oraz SAP Hybris Marketing.

Wiedza i talenty zespołu
 

 

Zatrudniamy ponad 200 unikalnych połączeń wiedzy i talentu

Jesteśmy zespołem profesjonalistów - każdy z nas jest inny, ale razem stanowimy zespół, który potrafi współdziałać i rozwiązywać problemy. Jako jedni z pierwszych potrafiliśmy połączyć kompetencje IT z projektowaniem nastawionym na użytkownika. Zatrudniamy nie tylko inżynierów i projektantów, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie, ale i konsultantów, którzy rozumieją dziedzinowe zagadnienia biznesu naszych klientów. Doskonalimy się w tym od lat. Dzięki temu pracujemy dla rynkowych liderów, którzy do rozwoju potrzebują naszej wiedzy i umiejętności.

Technologia bez tajemnic

 

Najnowsze narzędzia przefiltrowane przez ponad 20 lat doświadczeń

Uwielbiamy robić dobry software. Lata doświadczeń w budowaniu i wdrażaniu systemów na platformie Java Enterprise Edition dają nam zdolność podejmowania decyzji technologicznych, które dla klienta oznaczają jakość i krótki czas realizacji. Doskonale czujemy się w projektach wymagających zapewnienia odpowiedniej wydajności, monitoringu systemów produkcyjnych czy automatyzacji deploymentów w środowiskach rozproszonych.

Nasza tajna broń: Proces

 

Bierzemy odpowiedzialność za efekt końcowy

Lubimy słowo “egzekucja”. Zaczynając projekt bierzemy na siebie konkretne zobowiązania i każdy członek zespołu rozumie, że nasza praca polega na ich dowiezieniu. Wolimy pracować z klientem niż tylko dla klienta, więc zadajemy dużo pytań. Myślimy szeroko - od zrozumienia celów biznesowych, przez analizę zachowań użytkownika po planowanie procesów i najdrobniejsze aspekty techniczne. Od początku projektu angażujemy zespół wdrożeniowy - dzięki temu na bieżąco weryfikujemy pomysły pod kątem ich realizacji oraz zapewniamy spójność końcowego rozwiązania.

e-point w liczbach

Srebrny Partner SAP

200+

Pracowników

500+

Dowiezionych
projektów

20+

Lat doświadczenia

Kodeks honorowy

Kodeks Honorowy, czyli spis najważniejszych dla nas wartości, sporządziliśmy z okazji 18-lecia e-point. Koncentruje się on wokół postulatu szukania idei wartych kodowania, czyli takich projektów, gdzie efekt końcowy będzie wart włożonego wysiłku - zarówno po stronie klienta, jak i naszego zespołu.

 

Zależy nam na tym, by każdy pracownik angażował się w proces, ponieważ na sukces składają się tysiące drobiazgów. Właśnie dlatego podkreślamy, że gramy w jednej drużynie, niezależnie od działu, w którym pracujemy czy zajmowanego stanowiska. To efektywna współpraca, zaufanie oraz pasja, którą dzielimy, przekładają się na idealne rozwiązania dla naszych klientów oraz długotrwałe relacje z nimi.