Technologia/
News/
SAP

Pierwszy projekt Hybris Commerce Cloud: nagroda specjalna SAP dla e-point

System B2B e-commerce, który stworzyliśmy dla Inter Cars, jest największym w Europie i pierwszym w Polsce projektem SAP Hybris Commerce Cloud.

Z uwagi na jego ogromną skalę oraz innowacyjny charakter, SAP wyróżnił e-point nagrodą specjalną dla pierwszego wdrożenia SAP Hybris Commerce Cloud w Polsce. Dziękujemy!

Platforma służy pracownikom warsztatów samochodowym - czyli partnerom biznesowym Inter Cars - do wygodnego zamawiania potrzebnych części. Inter Cars postawił nam ambitny cel: stworzenie najbardziej intuicyjnego i wygodnego narzędzia na rynku, narzędzia, które będzie wspierało pracowników warsztatów codziennej pracy.

 

Inter Cars: nowa platforma B2B
e-commerce dla 16 krajów

Zobacz Case Study

Ponadto system jest osią transformacji cyfrowej w Inter Cars.

"Uruchomienie nowej platformy e-commerce zamyka ważny etap na drodze cyfrowej transformacji naszego biznesu".

Maciej Oleksowicz

Prezes Zarządu

Inter Cars

"Narzędzie to realnie usprawnia działania pracowników warsztatów oraz sprzedawców w filiach Inter Cars, umożliwiając im szybkie wyszukanie właściwej części oraz uzyskanie informacji, na kiedy będzie ona dostępna. Dzięki temu wzmacniamy partnerstwa z warsztatami i możemy optymalizować proces składania zamówień. Zapewnia nam to istotną przewagę konkurencyjną, która powinna się przełożyć się na umocnienie naszej pozycji na rynku europejskim” – powiedział Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu w Inter Cars.

Inter Cars wybrał platformę SAP Hybris Commerce z uwagi na jej skalowalność, stabilność oraz bezpieczeństwo. Ważnym aspektem była również elastyczność - zależało nam na stworzeniu rozwiązania oryginalnego, idealnie dopasowanego do potrzeb i kontekstu biznesowego Inter Cars.

"Ten projekt pokazuje skalę możliwości Hybris w zakresie dostosowania platformy do niestandardowych rozwiązań, ilości przechowywanych danych i szybkiego działania".

Marek Berkan

Dyrektor ds. Technologii Hybris,

Członek zarządu e-point

Linkedin logo

Współpracę z SAP rozpoczęliśmy w 2015 roku. Dziś jesteśmy partnerem w obszarze produktów SAP Hybris Commerce, Marketing oraz C4C.