Dołącz do załogi e-point

Zobacz, kogo obecnie szukamy
pełny etat
do ustalenia
pełny etat
do ustalenia
pełny etat
do ustalenia

Dlaczego warto pracować w e-point?

Idee warte kodowania

Będziesz tworzyć rozwiązania, które dostarczają klientom realną wartość i odpowiadają na ich potrzeby biznesowe. Czekają Cię ambitne zadania i praca dla rynkowych liderów, takich jak ING Bank Śląski, Inter Cars czy Raiffeisen Polbank.

Przyjazna atmosfera

Jeśli ktoś dołącza do naszego zespołu, zwykle zostaje z nami na długo. Często spędzamy też czas razem poza biurem - w e-point działa 16 gildii zainteresowań, a Ty będziesz mógł stworzyć kolejną.

Work-life balance

Będziesz pracować w przyjaznym, domowym biurze bez open space zlokalizowanym w zielonej okolicy blisko metra. W e-point unikamy nadgodzin i pracy w weekendy.

Ciekawe benefity

Oferujemy nie tylko prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, ale także benefity dopasowane do potrzeb naszych pracowników, np. wykłady dla rodziców, wyjścia na trampoliny, starty w zawodach sportowych czy zajęcia i masaże z fizjoterapeutami w siedzibie firmy.

Stabilność zatrudnienia

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, dowieźliśmy ponad 500 projektów, zatrudniamy 200 osób i stale się rozwijamy. Dla naszych pracowników oznacza to połączenie pewności zatrudnienia i możliwości spełniania się w nowych rolach i projektach.

Odkryj swój talent…

…i dąż do mistrzostwa. Koncentrujemy się na Twoich mocnych stronach, abyś mógł osiągać mistrzostwo. Z nami staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie. Prowadzimy program rozwoju przez talenty, obejmujący m.in. test Strenghtsfinder i warsztaty synergii w zespołach.

Etapy procesu rekrutacji

Wysłanie i weryfikacja CV to początek Twojej przygody. Zazwyczaj proces rekrutacji składa się z 4 etapów, choć w wypadku niektórych stanowisk bywa krótszy.

01

Telefon

Jak najszybciej chcemy poznać najlepszych kandydatów. Umawiamy się z nimi na krótką rozmowę telefoniczną lub via skype.

02

Zadanie

Jeśli obie strony poczuły chemię, prosimy o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego. Przygotuj się na wyzwanie!

03

Spotkanie

Rozwiązanie zadania świetnie Ci poszło? Zapraszamy na spotkanie z Twoim menedżerem, omówicie wykonane zadanie i Twoje mocne strony.

04

Feedback

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na współpracę czy nie, możesz liczyć na informację zwrotną.

Rozwój przez talenty

,,Odkryj swój talent...

... i dąż do mistrzostwa" to jeden z punktów naszego Kodeksu Honorowego. Został zainspirowany książką "Po pierwsze: złam wszelkie zasady", która potwierdza nasze wieloletnie obserwacje, że ludzie mają powtarzalne wzorce zachowania, myślenia i odczuwania. Te wzorce, czyli talenty, można świadomie rozwijać - wówczas stają się podstawą mistrzostwa.

Według autorów książki to właśnie w obszarze talentów tkwi największy potencjał rozwoju każdego człowieka. Proponują świadome odejście od naprawiania słabości i skupienie na rozwoju talentów do mocnych stron. Mocne strony to talenty wzbogacone o wiedzę i umiejętności.

Test StrenghtsFinder

Odkryliśmy narzędzie, test StrenghtsFinder, które pozwoliło przekuć nasze intuicje w wiedzę. Już pierwsze wyniki testów identyfikujących talenty naszych pracowników były objawieniem - precyzyjnie opisywały wrodzone predyspozycje, które widzieliśmy w praktyce od lat.

W teście talenty podzielono na 4 grupy:

  • wykonywania
  • wpływu
  • strategicznego myślenia
  • nawiązywania relacji.

Wynik nie definiuje, kim możesz być albo co możesz osiągnąć, ale wskazuje wrodzone predyspozycje, podejście do rozwiązywania problemów i sposób radzenia sobie z wyzwaniami.

Program rozwoju talentów w e-point

W 2016 roku zapoczątkowaliśmy w e-point program rozwoju talentów. Pracownicy są zachęcani do wykonania testu badającego ich 5 wiodących talentów oraz omówienia swoich wyników z trenerem mocnych stron. Prowadzimy też serię warsztatów synergii talentów w zespołach.

Bazując na swoich talentach będziesz autorem własnej ścieżki rozwoju. Może ona polegać na pogłębianiu wiedzy i umiejętności w jednej dziedzinie lub na sukcesywnym poszerzaniu kompetencji o nowe obszary i sprawdzaniu się w nowych rolach.

Wierzymy, że znając swoje talenty będziesz w stanie dokonywać świadomych wyborów w sferze rozwoju osobistego i zawodowego.

Więcej o programie talentów w e-point w artykule: Dlaczego warto inwestować w talenty?

 

Nagrody i wyróżnienia

Poznaj nas bliżej

Barbara Tokar o roli Java Developera

Barbara Tokar

Karolina Moraczewska

Przemysław Laczycki o roli Front-End Developera

Przemysław Laczycki

Karolina Moraczewska

#zostańwdomu, czyli jak wygląda nasza praca zdalna

Paulina Zimoląg

Zobacz więcej

Zobacz, co u nas słychać