Dołącz do załogi e-point

Zobacz, kogo obecnie szukamy

Etapy procesu rekrutacji

Wysłanie i weryfikacja CV to początek Twojej przygody. Zazwyczaj proces rekrutacji składa się z 4 etapów, choć w wypadku niektórych stanowisk bywa krótszy.

01

Telefon

Jak najszybciej chcemy poznać najlepszych kandydatów. Umawiamy się z nimi na krótką rozmowę telefoniczną lub via skype.

02

Zadanie

Jeśli obie strony poczuły chemię, prosimy o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego. Przygotuj się na wyzwanie!

03

Spotkanie

Rozwiązanie zadania świetnie Ci poszło? Zapraszamy na spotkanie z Twoim menedżerem, omówicie wykonane zadanie i Twoje mocne strony.

04

Feedback

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na współpracę czy nie, możesz liczyć na informację zwrotną.

Dlaczego warto pracować w e-point?

Idee warte kodowania

Będziesz tworzyć rozwiązania, które dostarczają klientom realną wartość i odpowiadają na ich potrzeby biznesowe. Czekają Cię ambitne zadania i praca dla rynkowych liderów, takich jak ING Bank Śląski, Inter Cars czy Raiffeisen Polbank.

Przyjazna atmosfera

Jeśli ktoś dołącza do naszego zespołu, zwykle zostaje z nami na długo. Często spędzamy też czas razem poza biurem - w e-point działa 7 gildii zainteresowań, a Ty będziesz mógł stworzyć kolejną.

Work-life balance

Będziesz pracować w przyjaznym, domowym biurze bez open space zlokalizowanym w zielonej okolicy blisko metra. W e-point unikamy nadgodzin i pracy w weekendy.

Ciekawe benefity

Oferujemy nie tylko prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, ale także benefity dopasowane do potrzeb naszych pracowników, np. wykłady dla rodziców, wyjścia na trampoliny, starty w zawodach sportowych czy zajęcia i masaże z fizjoterapeutami w siedzibie firmy.

Stabilność zatrudnienia

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, dowieźliśmy ponad 500 projektów, zatrudniamy 200 osób i stale się rozwijamy. Dla naszych pracowników oznacza to połączenie pewności zatrudnienia i możliwości spełniania się w nowych rolach i projektach.

Odkryj swój talent…

…i dąż do mistrzostwa. Koncentrujemy się na Twoich mocnych stronach, abyś mógł osiągać mistrzostwo. Z nami staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie. Prowadzimy program rozwoju przez talenty, obejmujący m.in. test Strenghtsfinder i warsztaty synergii w zespołach.

,,Odkryj swój talent...

... i dąż do mistrzostwa" to jeden z punktów naszego Kodeksu Honorowego. Został zainspirowany książką "Po pierwsze: złam wszelkie zasady", która potwierdza nasze wieloletnie obserwacje, że ludzie mają powtarzalne wzorce zachowania, myślenia i odczuwania. Te wzorce, czyli talenty, można świadomie rozwijać - wówczas stają się podstawą mistrzostwa.

Według autorów książki to właśnie w obszarze talentów tkwi największy potencjał rozwoju każdego człowieka. Proponują świadome odejście od naprawiania słabości i skupienie na rozwoju talentów do mocnych stron. Mocne strony to talenty wzbogacone o wiedzę i umiejętności.

Test StrenghtsFinder

Odkryliśmy narzędzie, test StrenghtsFinder, które pozwoliło przekuć nasze intuicje w wiedzę. Już pierwsze wyniki testów identyfikujących talenty naszych pracowników były objawieniem - precyzyjnie opisywały wrodzone predyspozycje, które widzieliśmy w praktyce od lat.

W teście talenty podzielono na 4 grupy:

  • wykonywania
  • wpływu
  • strategicznego myślenia
  • nawiązywania relacji.

Wynik nie definiuje, kim możesz być albo co możesz osiągnąć, ale wskazuje wrodzone predyspozycje, podejście do rozwiązywania problemów i sposób radzenia sobie z wyzwaniami.

Program rozwoju talentów w e-point

W 2016 roku zapoczątkowaliśmy w e-point program rozwoju talentów. Pracownicy są zachęcani do wykonania testu badającego ich 5 wiodących talentów oraz omówienia swoich wyników z trenerem mocnych stron. Prowadzimy też serię warsztatów synergii talentów w zespołach.

Bazując na swoich talentach będziesz autorem własnej ścieżki rozwoju. Może ona polegać na pogłębianiu wiedzy i umiejętności w jednej dziedzinie lub na sukcesywnym poszerzaniu kompetencji o nowe obszary i sprawdzaniu się w nowych rolach.

Wierzymy, że znając swoje talenty będziesz w stanie dokonywać świadomych wyborów w sferze rozwoju osobistego i zawodowego.

Więcej o programie talentów w e-point w artykule: Dlaczego warto inwestować w talenty?

 

Nagrody i wyróżnienia

Odwiedź naszego bloga

7 powodów dlaczego warto rozwijać swoje talenty w e-point

Karolina Moraczewska

Barbara Tokar o roli Java Developera

Barbara Tokar

Karolina Moraczewska

#zostańwdomu, czyli jak wygląda nasza praca zdalna

Paulina Zimoląg

Zobacz więcej

Historie naszych pracowników

Swoją przygodę w e-point jak i karierę w IT zacząłem 7 lat temu studiując na pierwszym roku na wydziale informatyki. Zaczynałem jako Content Developer czyli osoba odpowiedzialna za uzupełnianie treści na stronach wchodzących w skład portali internetowych. Po kilku udanych projektach związanych z tworzeniem portali zaczęły pojawiać się coraz bardziej odpowiedzialne i techniczne zadania, miałem okazję testować manualnie i automatycznie aplikacje pod czujnym okiem doświadczonych testerów.

Po udanej przygodzie z testowaniem rozpocząłem pracę na stanowisku Service Managera. Zajmowałem się wówczas organizacją pracy zespołu zajmującego się rozwiązywaniem zgłoszeń serwisowych oraz wstępną analizą zgłaszanych problemów. Pracując "obok" zespołu deweloperskiego oraz rozwijając się w kierunku programowania na studiach, bardzo chciałem spróbować swoich sił jako młodszy programista.

Po rozmowie z CTO dostałem wymarzoną szansę i zacząłem stawiać pierwsze kroki jako junior developer. Po kilku udanych projektach oraz napisaniu wielu linijek kodu przyszedł czas na awans, najpierw na stanowisko regular developera, a następnie senior developera, na którym to stanowisku pracuję do tej pory. Wszystko, co wiem na temat wytwarzania oprogramowania od strony praktycznej nauczyłem się w e-point. Dostałem szansę rozwoju w kierunku, w którym czułem i czuję się najlepiej.

Dariusz Samsel
Senior Developer

Pracę w e-point zaczęłam w 2008 r., w dziale Finansów, w którym spędziłam 8 lat. Okazało się jednak, że swoją miłość do Excela mogę realizować również dla naszego klienta, jako Junior Data Analyst. Była to duża zmiana i wyzwanie, które otworzyło mi drzwi do poznania systemu eCommerce oraz zachowań i potrzeb jego użytkowników.

Ale dlaczego tylko analizować już wdrożone rozwiązania, skoro mogłabym je projektować? Współpraca z zespołem wdrażającym system pozwoliła mi poznać różne role i zrozumieć czym chciałabym się zajmować, a firma znając moje predyspozycje i kwalifikacje otworzyła przede mną drogę do kolejnej zmiany stanowiska, na takie o którego istnieniu wybierając studia nie miałam pojęcia - Systems & Business Analyst.

Po kilku latach i wielu bardzo różnorodnych projektach wiem, że chociaż droga była kręta to jestem w odpowiednim miejscu, wciąż czerpiąc z doświadczenia zdobytego na poprzednich stanowiskach. Czasem słyszę "14 lat w jednej firmie? Chyba się zasiedziałaś?" i odpowiadam "Pracuję tu 14 lat właśnie dlatego, że lubię zmiany i nowe wyzwania!

Aleksandra Kafarowska
Systems & Business Analyst

Pracę w e-point zaczęłam 8 lat temu. Przyszłam tu z małej firmy, w której byłam jedynym Frontend Developerem. W e-point trafiłam do zespołu budującego strony internetowe na podstawie naszego autorskiego CMSa. Na początku poprawiałam drobne błędy, żeby z czasem móc zacząć samodzielnie prowadzić projekty od strony frontowej oraz współpracować w zespołach z innymi Frontend Developerami.

Możliwość tworzenia witryn banków, towarzystw ubezpieczeniowych czy funduszy inwestycyjnych, których reklamy widuję na billboardach czy w telewizji, sprawia mi dużo satysfakcji.

Praca Frontend developera nie jest dla mnie tylko wpatrywaniem się w ekran i pisaniem kodu. To również praca z ludźmi - wprowadzanie nowych pracowników w realia naszych projektów, prowadzenie praktyk i szkoleń - wewnętrznych i u klienta. Miałam możliwość uczestniczyć w Targach Pracy, Akademii e-point czy przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne. Na co dzień współpracuję z developerami, architektami oraz UX-ami czy Project Managerami, cenię sobie tę różnorodność i wpływ moich rekomendacji na tworzone projekty. Wiele się tu nauczyłam, a jeszcze wiele przede mną, m.in. rozwój w nowych dla mnie technologiach, np. React.

Ewa Dybowska
Senior Front End Developer

Do e-point dołączyłam w 2016 roku jako Asystentka Dyrektora ds. Operacji. Wtedy po raz pierwszy miałam możliwość obserwować w jaki sposób zarządza się projektami w IT i jak działają procesy. Działając u boku Dyrektora ds. Operacji i całego sztabu ekspertów nauczyłam się fundamentów pracy jako przyszły manager i zdobyłam tajniki wiedzy jak taka praca wygląda “od kuchni”.

W 2018 roku dostałam propozycję, aby wspierać rozwój spółki-córki, która wówczas miała na celu promowanie produktów i usług e-point na arenie międzynarodowej, a co za tym idzie także pozyskiwanie nowych klientów spoza Polski. Tworzenie nowych procesów, analiza różnych rynków i marketing (wszystko w języku angielskim) było naprawdę ciekawym wyzwaniem. Dowiedziałam się bardzo dużo o samym procesie powstawania i rozwoju firmy, jej prowadzeniu, zarządzaniu zespołem, kontakcie z klientami i podwykonawcami, ale także o sobie. W tym czasie działałam jako Junior Project Manager, a finalnie zostałam Regular Project Managerem.

Po ponad 1,5-rocznej przygodzie wróciłam do spółki-matki by obsługiwać bieżące projekty e-point. Początkowo praca nie należała do najłatwiejszych, ponieważ musiałam się na nowo dostosować do procesów e-point, jednak po tych kilku latach stwierdzam, że naprawdę było warto przejść taką ścieżkę. Obecnie działam jako Senior Project Manager i spełniam się w całościowym zarządzaniu projektami, przy okazji wspierając innych PMów w czasie ich wdrażania oraz w bieżącej pracy.

Dorota Chamerska
Senior Project Manager

Jestem absolwentem Informatyki ze specjalizacją Inżynieria oprogramowania na Politechnice Łódzkiej. Pracę w e-point zacząłem w 2015 roku jako Junior Architect. Pracowałem przy projektach związanych z branżą finansową oraz eCommerce: wdrażałem systemy CMS, aplikacje integracyjne oraz różnego rodzaju systemy self-service.

Praca w software house’ie pozwoliła mi w bardzo krótkim czasie zebrać ogromne doświadczenie: architektoniczne, projektowe i organizacyjne. Przez ponad 8 lat pracy pełniłem różne role i stanowiska - zaczynając jako Junior Architect, po drodze będąc m.in. Starszym Architektem Systemów i Principal Architect’em, aż do teraz, gdy pełnię rolę CTO. Praca w e-point bez przerwy dostarcza mi okazji do rozwoju i zdobywania wiedzy - miałem przyjemność współpracować ze świetnymi inżynierami, specjalistami i klientami.

Wraz z zespołem pracuję nad standaryzacją oraz wprowadzeniem do spółki rynkowych narzędzi wspomagających wytwarzanie oprogramowania - w tym narzędzi wykorzystujących AI. Chcę rozwijać kompetencje firmy związane z chmurami publicznymi i aplikacjami cloud native oraz kulturą devops.

Łukasz Krukowski
Chief Technology Officer

Zobacz, co u nas słychać