News/
Branża Finansowa

e-point najlepszym Dostawcą Rozwiązań dla Banków w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń 2024

 

Z radością i dumą ogłaszamy, że e-point został uhonorowany prestiżową nagrodą w kategorii Dostawca Rozwiązań dla Banków na wydarzeniu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń 2024 które odbyło się w ramach 27. Banking Forum & 23. Insurance Forum.

Nagroda dla naszej firmy jest efektem ponad 25-letniej współpracy z największymi polskimi bankami. Jesteśmy partnerem transformacji cyfrowych największych podmiotów finansowych w kraju, między innymi: ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, BNP Paribas, Pekao SA, PKO BP czy PZU. 

Łącząc kompetencje technologiczne z kompleksowym doradztwem w zakresie CX, tworzymy rozwiązania zapewniające spójne i spersonalizowane doświadczenie użytkownikom na ich pełnej ścieżce cyfrowej. Owocem współpracy z sektorem finansowym jest nasz flagowy produkt - e-point CMS, platforma zbudowana w filozofii no-code, wspierająca wiele polskich instytucji finansowych i 50 mln użytkowników każdego miesiąca.  

Rozwiązania, które wdrażamy, są zgodne z aktualnymi regulacjami i ciągle modernizowane, aby odpowiadać na zmieniające się przepisy prawne i trendy technologiczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bezkonkurencyjne doświadczenia cyfrowe i wyznaczać standardy rynkowe w bankowości.

"Traktujemy tę nagrodę z jednej strony jako docenienie nieustającego zaangażowania zespołu e-point w zrozumienie i zaspokajanie potrzeb sektora finansowego. Z drugiej zaś strony jest ona dla nas zachętą do kontynuacji naszej przygody w sektorze finansowym. Dziękujemy też naszym Klientom za zaufanie i wspólne projekty. To ich wyzwania i cele biznesowe stanowią dla nas największą motywację i inspirację"

Marcin Żuchowicz

CEO, e-point

Linkedin logo