Praca w e-point/
News

e-point zwycięzcą w konkursie Siła Przyciągania za najlepszy Program Wdrożenia Nowego Pracownika - Onboarding Program

21 listopada 2018r. firma e-point SA została zwycięzcą konkursu Siła Przyciągania w kategorii “Najlepszy program wdrożenia nowego pracownika - onboarding program”. Ta nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem oraz potwierdzeniem, że proces onboardingu w e-point to przede wszystkim moc pracy w zespole.

Onboarding jest niczym innym, jak procesem wdrożenia nowego pracownika na dane stanowisko pracy. To, co wyróżnia nasz proces onboardingu to przekazywanie nowym pracownikom wiedzy nie tylko na poziomie strategicznym czy proceduralnym, ale również osobistym. Onboarding w e-point to nie jednorazowa akcja, ale proces, który trwa sześć miesięcy, co sprawia, że nowy pracownik czuje się zaopiekowany i dobrze przyjęty w zespole e-point. Dużą wagę poświęcamy na rozwój osobisty i integrację, które dają poczucie przynależności i stabilności oraz pozwalają utożsamić się z wartościami firmy. Inicjatywy, które proponujemy nowym pracownikom, tj. Gildie Zainteresowań, Badanie Gallup StrenghtsFinder - czyli rozwijanie mocnych stron, czy udział w Akademii e-point pokazują, że e-point to przyjazna atmosfera, work - life balance i praca nad jak najlepszym wykorzystaniem naszych talentów.

“Powołanie zespołu interdyscyplinarnego, reprezentującego różne działy i różne stanowiska w firmie pozwoliło nam idealnie uszyć proces onboardingu, w którym uczestnicy mieli wspólny cel - widzieli korzyści z tego procesu i byli zaangażowani”.

Lilianna Żuchowicz

Talent Manager, Gallup® Certified Strengths Coach

Linkedin logo

Siła Przyciągania to konkurs, który ma na celu wyłonienie najciekawszych i najskuteczniejszych przedsięwzięć, które przyciągają talenty do organizacji ale również sprawiają, że pozostają z nią na lata.

Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się: Arla Foods, Leroy merlin, Volkswagen Poznań, Lacroix electronics, STX Next, LIDL Polska, KMD Poland, ING Bank Śląski, Grupa Żywiec, AmRest, Nokia, McDonald’s. Gratulujemy!