Programowanie aplikacji dedykowanych

 

  Zakres

Usługa obejmuje:

  • Programowanie aplikacji w metodyce zwinnej
  • Jednoczesną analizę wymagań
  • Projektowanie systemu przy ścisłej współpracy z właścicielem projektu i ekspertami domenowymi
  • Zapewnienie zespołu dedykowanego, skupionego na kliencie i jego celu (w odróżnieniu od realizacji pojedynczych zadań).

Celem jest szybkie dostarczanie i weryfikowanie wartości biznesowej.

  Dla kogo?

Dla projektów, w których znane są tylko cele biznesowe, a szybkie dostarczanie częściowych funkcjonalności jest ważniejsze niż długotrwałe analizy i projektowanie. Agile wyjątkowo dobrze sprawdza się przy tworzeniu nowych produktów oraz projektów trudnych dziedzinowo. W takich przedsięwzięciach, aby podjąć decyzje dotyczące dalszego planowania, należy najpierw wykonać krok i zbadać jego skutki (model empiryczny).

  Wynik

Kolejne, działające części aplikacji dostarczane co 2-3 tygodnie w sprintach (w rozumieniu metodyki SCRUM) i prezentowane właścicielowi produktu po stronie klienta.

  Technologie i narzędzia

  Dlaczego e-point?

Zespoły Agile e-point w unikalny sposób łączą kompetencje projektowe, techniczne i organizacyjne, działając w kulturze odpowiedzialności za dowożenie rezultatów. Budujemy je wokół doświadczonych programistów i architektów, a w razie potrzeby rozbudowujemy i wspieramy ad-hoc szerokim wachlarzem kompetencji IT dostępnym w e-point.

Aplikacje tworzymy zachowując wysoką jakość, rozumianą przede wszystkim jako utrzymanie ciągłej gotowości do wdrożenia zmian na środowisko produkcyjne, co umożliwia ich lekkie utrzymanie i dalszy rozwój. Wybieramy otwarte technologie, zapewniamy dogodne licencje i dbamy o organizację wiedzy. Dzięki temu rozpoczęty projekt możemy efektywnie przekazać do dalszego samodzielnego rozwijania przez klienta.

  Powiązane usługi:

  UX Design dla e-commerce

  Hosting i Administracja

  Utrzymanie aplikacji 

  Wsparcie Klienta

  Przekazanie projektu

Bartłomiej Kołakowski

Project Manager

Linkedin logo