Platformy e-commerce dla branży budowlanej

Dedykowane rozwiązania e-commerce dla producentów i dystrybutorów

 Jesteś producentem lub dystrybutorem materiałów budowlanych lub wykończeniowych?

 Kierujesz swoją ofertę do różnych grup docelowych (klienci B2B i B2C) o odmiennych potrzebach?

 Posiadasz bogate portfolio produktowe z wieloma opcjami konfiguracji?

 Twoje produkty są skomplikowane, a wybór odpowiedniego wariantu wymaga specjalistycznej wiedzy?

 Zależy Ci na sprawnych i efektywnych integracjach z narzędziami, z których już korzystasz?

 Standardowe platformy e-commerce są dla Ciebie niewystarczające i potrzebujesz rozwiązania szytego na miarę?

Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną platformę e-commerce, dzięki której zrealizujesz swoje cele biznesowe i zwiększysz zyski ze sprzedaży.

Największe przychody na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych osiągają producenci posiadający najbardziej rozbudowane kanały dystrybucji e-commerce. Mimo tego faktu aż 66% przedsiębiorców z branży budowlanej deklaruje, że nie posiada platformy do sprzedaży online. To szansa dla Ciebie i Twojej firmy by wyprzedzić konkurencję i osiągnąć pozycję lidera rynku.

Funkcjonalności dopasowane do branży budowlanej i wykończeniowej

Wsparcie sprzedaży B2B i B2B2C
Obsługuj zamówienia klientów biznesowych i detalicznych w jednym miejscu dzięki platformie dopasowanej do Twoich procesów biznesowych.

Sprawne integracje
Zapewnij płynną wymianę informacji w firmie poprzez integracje z dowolnymi narzędziami jak ERP, CRM, PIM, WMS, CMS i wiele innych.

Zarządzanie ceną
Personalizuj ceny, umożliwiaj klientom prowadzenie negocjacji wartości zamówienia i obsługuj transakcje kredytowe z indywidualnymi limitami.

Sprzedaż omnichannel
Sprzedawaj i komunikuj się ze swoimi klientami we wszystkich kanałach z których korzystają.

Narzędzia dla pośredników
Zwiększaj sprzedaż B2B udostępniając swoim partnerom biznesowym dodatkowe narzędzia jak moduł ofertowania, kalkulatory marży czy konfiguratory produktów.

Doskonałe Customer Experience
Wyróżnij się na tle konkurencji i zwiększ lojalność klientów oferując im ponadprzeciętne doświadczenia na każdym etapie ich ścieżki zakupowej.

Zaawansowana analityka
Analizuj zachowania użytkowników, badaj ich ścieżki zakupowe i ulepszaj swoją ofertę produktową w oparciu i realne insajty klientów.

Wsparcie sprzedawców
Automatyzuj powtarzalne procesy, a swoich pracowników kieruj do obsługi kluczowych transakcji i strategicznych klientów.

Automatyzacja wysyłki
Optymalizuj procesy logistyczne ustalając indywidualne mechanizmy dostawy w zależności od kodu pocztowego, gabarytów produktu czy wielkości zamówienia.

Moduł marketingowy
Podnieś zaangażowanie klientów w każdym punkcie styku z Twoją firmą dzięki spersonalizowanej komunikacji opartej na historii danego użytkownika.

Ekspansja międzynarodowa
Wykorzystuj kanał e-commerce by tanio i szybko testować nowe rynki i docierać do nowych klientów bez konieczności otwierania fizycznych placówek czy posiadania centrów logistycznych za granicą.

Konfiguratory
Zwiększ poziom samoobsługi i usuń przeszkody ze ścieżki zakupowej Twoich klientów udostępniając dodatkowe narzędzia, które ułatwią im wybór odpowiedniego produktu.

Obsługa posprzedażowa
Zwiększaj lojalność klientów, buduj silną markę i ulepszaj swoją ofertę dzięki feedbackowi od końcowych użytkowników Twoich produktów.

Skalowalność
Rozwijaj swój biznes bez ograniczeń dzięki platformie, która z łatwością dostosuje się do rosnącej liczby użytkowników i ilości przetwarzanych danych.

 

Dlaczego warto z nami pracować?

Mamy ponad 20 lat doświadczenia we wdrażaniu platform e-commerce i usprawnianiu procesów biznesowych. Wiedzę, którą zdobyliśmy podczas realizacji setek projektów dla liderów z różnych branż, wykorzystujemy by wesprzeć transformację cyfrową polskiej branży budowlanej i wykończeniowej.

Design & IT

Jako jedni z pierwszych firm IT w Polsce połączyliśmy kompetencje designowe i technologiczne. Zatrudniamy ponad 200 specjalistów, którzy rozumieją kontekst biznesowy i technologiczny realizowanych przez nas projektów.

Digital Exprience

Pracujemy według autorskiego procesu inspirowanego metodologią Design Thinking. Wykorzystujemy najlepsze praktyki projektowania cyfrowych doświadczeń. Badamy, analizujemy, ulepszamy.

Human Centric

W naszych projektach na pierwszym miejscu zawsze stawiamy potrzeby człowieka - pracownika, klienta czy kontrahenta. Tworzymy rozwiązania w oparciu o prawdziwe insajty realnych użytkowników, jednocześnie pamiętając o Twoich celach biznesowych.

 

Zobacz również: