e-point wzmacnia ofertę doradztwa strategicznego. Justyna Skorupska dołącza do e-point

Justyna Skorupska, jeden z najbardziej wyrazistych ekspertów e-commerce oraz cyfrowej transformacji biznesu w Polsce dołącza do e-point jako Head of Business Consulting.

Justyna Skorupska już ponad 20 lat działa na rynku IT oraz e-commerce jako ekspert, doradca, mentor oraz manager. W listopadzie ubiegłego roku została powołana przez Ministra Cyfryzacji do Rady ds. Cyfryzacji.

Doświadczenia zbierane u liderów

Zarządzała także polskimi oddziałami międzynarodowych gigantów, którzy wchodzili na polski rynek, m. in. biznesowej wyszukiwarki FACT-Finder. Wraz z zespołem opracowała i wprowadzała na rynek ofertę z zakresu omnichannel i e-commerce w strukturach firmy doradczej Deloitte, pełniąc dwie funkcje: lidera e-commerce oraz Head of eCommerce w uruchomionej na polskim rynku agencji interaktywnej Deloitte Digital.

Oprócz działania w biznesie, Justyna Skorupska dzieli się także swoją wiedzą w ramach think-tanków oraz wykłada na uczelni - prowadzi zajęcia z handlu internetowego w Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Collegium Civitas. Jest Przewodniczącą Rady Izby Gospodarki Elektronicznej (e-Izby). Aktywnie reprezentuje i wspiera interesy gospodarcze firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce. Jest włączona w prace w zespołach międzynarodowych w ramach realizacji wspólnej polityki rozwoju Gospodarki Elektronicznej w E-commerce Europe.

Ludzie motorem biznesu

- e-point ma imponujące doświadczenie, między innymi jako współtwórca sukcesu polskiej bankowości internetowej. Firma potrafi łączyć innowacje technologiczne z realnym biznesem, co pozwala zaoferować prawdziwą, unikalną wartość - mówi Justyna Skorupska.

"Jestem pewna, że czeka mnie tutaj wiele interesujących wyzwań, dzięki którym klienci otrzymają kolejne, innowacyjne produkty."

Justyna Skorupska

Head of Businnes Consulting Europe

epoint S.A

Linkedin logo

Justyna Skorupska będzie odpowiadała za wdrożenie doradztwa strategicznego ze szczególnym naciskiem na wsparcie procesów cyfryzacji klientów firmy oraz pełniła rolę eksperta omnichannel.

"W e-point wierzymy, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. Dlatego cieszę się, że będę miał okazję pracować z Justyną Skorupską, która od lat wspiera swoim doświadczeniem i wiedzą rynek e-commerce."

Marek Sodolski

wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu

epoint S.A

Linkedin logo