News/
Praca w e-point

Nagroda główna dla e-point w konkursie HR DREAM TEAM w kategorii Rozwój Talentów w Organizacji

13 czerwca e-point SA został zwycięzcą w konkursie HR Dream Team w kategorii “Rozwój Talentów w Organizacji”.

“Bardzo cieszymy się, że zauważono i doceniono naszą pracę. Elementem naszego firmowego DNA jest zorientowanie się na drugiego człowieka i dbałość o „perfect match”, czyli dobre dopasowanie osoby i pełnionej roli w firmie. Promujemy podejście do talentów wynikające z naszej wieloletniej obserwacji, potwierdzone badaniami instytutu Gallupa”.

Lilianna Żuchowicz

Talent Manager, Gallup® Certified Strengths Coach

Linkedin logo

Największy potencjał rozwoju i szansa na sukces każdego człowieka to skupienie na tym, co przychodzi mu z łatwością - obszarze jego naturalnych talentów, wrodzonych predyspozycji i wzorców zachowań. To podejście, chociaż logiczne i zdroworozsądkowe, jest rewolucyjne - odchodzi od paradygmatu “napraw błędy, popraw słabości, a odniesiesz sukces”, który pokutuje w większości szkół i instytucji.
 

Droga do tej nagrody zaczęła się już w 2016 roku, kiedy wystartowaliśmy z Programem Rozwoju Talentów, idącym w parze z jednym z punktów naszego Kodeksu Honorowego – „Odkryj swój talent i dąż do mistrzostwa”.

Celem inicjatywy jest udostępnienie pracownikom e-point narzędzi wspierających identyfikację talentów i ich rozwoju do mocnych stron (m. in. sesje coachingowe, warsztaty, materiały). Taka wiedza pomaga nam realizować nasze cele biznesowe, oraz mobilizuje wszystkich do proaktywnego podejścia w rozwoju swojego potencjału i kształtowania ścieżki kariery. Staramy się tworzyć środowisko pracy, które wspiera tworzenie mocnych partnerstw i synergii w zespole - gdzie każdy wnosi to, w czym jest najlepszy.

W ramach programu dotychczas koncentrowaliśmy się na edukacji i popularyzacji podejścia bazującego na mocnych stronach, w najbliższym czasie skupimy się na implementacji tego podejścia do procesów firmy i udostępnianiu narzędzi wspierających efektywność osobistą i zespołową.

Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się: Grupa Żywiec, Empik, PWC, Deloitte, SKAT. Gratulujemy!