Strona Santander Leasing uruchomiona na ActiveContent

NewsE-commerce

Santander Leasing uruchomił nową, bardziej przyjazną klientom i partnerom biznesowym stronę internetową. Jest ona dostępna pod dotychczasowym adresem santanderleasing.pl

Nowa witryna Spółki została zaprojektowana od podstaw tak, by prezentowane tam treści były jeszcze bardziej czytelne i wygodne w użytkowaniu. Jednym z najważniejszych celów zmiany było uproszczenie języka prezentowanych materiałów, w tym potrzebnych leasingobiorcom dokumentów.

Nowa strona to także nowoczesna szata graficzna, zapewniająca prostą i intuicyjną nawigację, dzięki czemu treści dostępne są w przejrzystej, przyjaznej użytkownikom formie. Ponadto układ strony został dostosowany do najnowszych światowych trendów „ux design”, które mają zdecydowanie wpłynąć na pozytywne doświadczenia użytkowników podczas korzystania z serwisu.

Dotychczasowy serwis Santander Leasing liczył ponad 280 stron i artykułów. Całość struktury została uproszczona i skrócona o 1/3 zachowując przy tym istotne i wartościowe dla użytkowników materiały. Informacje na temat pełnego profilu działalności spółki zostały bardziej wyeksponowane, a czytelny układ witryny umożliwi klientom pozyskiwanie potrzebnych informacji na temat dostępnych produktów i usług. Nowa strona jest w pełni responsywna - dostosowuje się do rozdzielczości konkretnych urządzeń, na których przeglądana jest treść.

Chcemy dostarczać naszym klientom oraz obecnym i potencjalnym partnerom wszystkich kluczowych informacji w przejrzysty, intuicyjny i nowoczesny sposób. Dlatego stworzyliśmy zupełnie nową stronę internetową, zawierającą szereg udogodnień i nowych funkcjonalności – podkreśla Daniel Mrozek, dyrektor partnerstwa strategicznego i marketingu Santander Leasing.

Do budowy strony wykorzystano autorskie narzędzie firmy e-point SA: CMS ActiveContent, które odpowiada już za utrzymanie platformy Santander.pl

Od teraz klient przemieszcza się w ramach jednego spójnego wizualnie serwisu, dzięki czemu przeglądanie oferty grupy jest dla niego bardziej transparentne - Bartosz Kaźmierczak, Product Owner z zespołu portalu informacyjnego Santander Bank Polska.

"Nasz CMS pozwala na centralizację wielu serwisów w jednym miejscu. Uruchomienie Santander Leasing w ramach jednego rozwiązania dostarczanego przez e-point SA, z jednej strony ułatwia całościowe zarządzanie treścią przez bank, z drugiej zapewnia elastyczność i szybkość prac rozwojowych".

Krzysztof Olczak

Head of Business Unit

e-point SA