News/
PIM

e-point SA dołącza do grona partnerów Akeneo

 

e-point SA – software house specjalizujący się w złożonych projektach informatycznych – został brązowym partnerem Akeneo, wiodącego dostawcy rozwiązań Product Experience.

Product Information Management to klasa systemów przeznaczonych dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą rozwijać swoją strategię omnichannel. PIMy usprawniają zarządzanie katalogami produktów, zwiększa sprzedaż oraz oferuje cały szereg innych korzyści, nie tylko w digitalu. e-point od lat wdraża tego typu systemy, jednak partnerstwo z tak dużym graczem jak Akeneo, pozwala wnieść jakość usług na wyższy poziom.

Unikatowa globalna społeczność setek klientów, deweloperów i partnerów Akeneo pozwala ekosystemowi Akeneo PIM, zbudowanemu na platformie open-source i SaaS-first, na ciągłą ewolucję. Dzięki temu jest w stanie zaspokojać potrzeby użytkowników i ulepszać doświadczenia produktu (Product Experience), które są kluczowym wskaźnikiem sukcesu sprzedaży w internecie.

"Akeneo to najwyższej klasy system, które doskonale wpisuje się w naszą ofertę usług. Ten pakiet narzędzi do zarządzania Product Experience jest rekomendowany jako PIM pierwszego wyboru do integracji z Magento - najpopularniejszym systemem e-commerce na świecie. Wdrożenie Akeneo w firmie pozwala dostarczać klientom doskonałe doświadczenia zakupowe, które napędzają sprzedaż dla naszych klientów".

Łukasz Trzaska

Dyrektor Rozwoju DXP

e-point SA

Linkedin logo

"Cieszymy się, że e-point dołączył do grona naszych partnerów. Połączenie technologii Akeneo z doświadczeniem zespołu e-point w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań da markom unikalną możliwość tworzenia najwyższej jakości doświadczeń produktowych dla swoich klientów".

Tobias Schlotter

Wiceprezes Akeneo ds. Global Channels


O e-point SA

e-point SA od ponad 20 lat tworzy innowacyjne, szyte na miarę systemy IT. Specjalizuje się w kompleksowej transformacji cyfrowej oraz wsparciu firm w szybko zmieniających się warunkach rynkowych. Na pierwszym miejscu stawia dopasowywanie rozwiązań i technologii do konkretnych wyzwań i potrzeb biznesu, którego fundamentem powinno być doskonałe Customer Experience. Tworzy złożone systemów digital - w szczególności międzynarodowych projektów w obszarach e-commerce oraz portali korporacyjnych. W swoim portfolio posiada takie firmy jak: Iglotex, Inter Cars, Leifheit, Decathlon, Adamed, Forte, Morele.net, Aleo.com, CCC.

O Akeneo

Akeneo oferuje kompleksowe rozwiązania oparte na SaaS do zarządzania i optymalizacji danych dotyczących produktów, aby zapewnić spójne doświadczenia produktowe we wszytkich kanałach. Dzięki otwartej platformie, wiodącemu systemowi PIM do zarządzania danymi produktowymi oraz możliwości podłączenia do ekosystemu dzięki Akeneo App Store, Akeneo Product Cloud umożliwia firmom dostarczanie światowej klasy doświadczeń związanych z produktami, które są kluczem do rozwoju.

Wiodące światowe marki, producenci i dystrybutorzy, w tym Thrasio, Staples Canada, boohoo i Air Liquide ufają Akeneo, aby skalować i dostosowywać swoje projekty omnichannel commerce. Korzystając z Akeneo Product Cloud, marki i sprzedawcy mogą ulepszać kontakt z produktami w każdym kanale, co prowadzi do poprawy doświadczeń klientów, wzrostu sprzedaży, skrócenia czasu wprowadzania produktów na rynek, przyspieszenia globalnej ekspansji i zwiększenia produktywności zespołów.