visual-e-point-oglasza-partnerstwo-z-creatio
News

e-point ogłasza partnerstwo z Creatio

 

e-point projektuje, wdraża i rozwija portale oraz platformy, które zapewniają wyjątkowe doświadczenia cyfrowe.

Każdego dnia eksperci e-point wykorzystują unikalne połączenie technologii, strategii i umiejętności projektowych, aby przekształcać pomysły biznesowe w skuteczne rozwiązania cyfrowe. W ciągu 26 lat działalności firma stała się wiodącym software house'em w Polsce, z powodzeniem tworząc i rozwijając unikalne systemy online dla największych globalnych korporacji.

"No-code jest bliski naszym sercom i umysłom od ponad dwóch dekad, odkąd zbudowaliśmy pierwszą wersję naszego CMS. Dziś e-point CMS jest potężną platformą Digital Experience. Dzięki partnerstwu z Creatio chcemy promować podejście no-code w nowych obszarach transformacji cyfrowej - głównie w aplikacjach CRM i BPM".

Marcin Żuchowicz

CEO

e-point SA

Linkedin logo

Oferta Creatio obejmuje platformę no-code (Studio Creatio), aplikacje CRM (marketingowe, sprzedażowe i serwisowe), automatyzację procesów dla 20 branż oraz dodatki do markeplace’ów. Creatio została uznana jako „Leader and Strong Performer” w wielu raportach Gartnera i Forrestera. Produkty Creatio otrzymują entuzjastyczne recenzje użytkowników końcowych na portalach peer-to-peer.

"Platforma no-code Creatio kształtuje rynek i pomaga tysiącom organizacji tworzyć i wdrażać rozwiązania na poziomie korporacyjnym w szybkim tempie i na dużą skalę. Cieszymy się, że możemy połączyć siły z e-point, aby promować nasze innowacyjne technologie wśród polskich organizacji".

Alex Donchuk

Senior Vice President

Creatio

e-point jest wiodącą firmą technologiczną w Polsce zajmującą się tworzeniem innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań cyfrowych, platform e-commerce, portali korporacyjnych, aplikacji mobilnych i innych rozwiązań IT. Zespół ponad 200 programistów i ekspertów stawia cyfrowe doświadczenie w centrum wszystkich projektów.

Creatio jest globalnym dostawcą platformy no-code do automatyzacji przepływów pracy i CRM z maksimum swobody. Na platformie Creatio codziennie uruchamiane są miliony procesów w 100 krajach przez tysiące klientów. Troska o klientów i partnerów jest integralną częścią DNA Creatio.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.creatio.com