Business Development Manager - sektor publiczny

  • Wynagrodzenie:Do ustalenia
  • Rekrutacja:Hybrydowa
  • Lokalizacja:Warszawa (praca hybrydowa)
  • Wymiar czasu pracy:Pełny etat
  • Pozostanie aktywne: 2 dni

Nie jesteśmy wyłącznie Software Housem. Jesteśmy partnerami w procesach Digital Transformation, posiadamy ugruntowaną wiedzę z wielu obszarów biznesowych, oferujemy wsparcie konsultingowe, pomagamy zaprojektować ścieżki zakupowe Klientów oraz dostarczać najlepsze Customer Experience.

ZADANIA

  • Rozwój firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów i do współpracy
  • Prospecting
  • Przygotowywanie prognoz sprzedażowych
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Analiza biznesowych potrzeb klienta pod kątem oferowania nowych rozwiązań
  • Przygotowywanie ofert, zamówień oraz umów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z Klientami i skuteczne zamykanie procesu sprzedażowego

WYMAGANIA

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży IT
  • Min. 5 lat doświadczenia w sektorze publicznym
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • Znajomość Ustawy - Prawo Zamówień Publicznych
  • Własna inicjatywa, nastawienie na sukces i osiąganie celów
  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych i budowania relacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Umiejętność definiowania biznesowych potrzeb Klienta
  • Doświadczenie w zakresie technik negocjacji oraz współpracy z klientem
  • Proaktywna postawa i dynamizm w działaniu
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub informatyczne
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • Realizacja zadań w warunkach pełnej informacji, pozwalających na minimalizowanie ekonomicznego i społecznego ryzyka niepowodzenia

OFERUJEMY

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o świadczenie usług (B2B) lub umowa o pracę
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny uzależniony od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Rehabilitację w miejscu pracy
  • Gildie zainteresowań
  • Współpracę z doświadczonym zespołem Sprzedaży oraz Ekspertami IT
  • Możliwość stałego rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu sprzedaży oraz IT
  • Jesteśmy otwarci na osoby z niepełnosprawnościami
  • Hybrydowy  model pracy
Dogodna lokalizacja (WIERZBNO)
Możliwość pracy zdalnej
Wzorowy onboarding
Parking rowerowy
Program rozwoju Mocnych Stron
Szkolenia i konferencje
Zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
Opieka medyczna (Medicover)
Dofinansowanie do Karty Multisport
Imprezy integracyjne
Gildie zainteresowań
Kąciki biblioteczne
Wewnętrzny program poleceń
Kuchnie z pyszną kawą
Kultura DevOps
Możliwość ubezpieczenia grupowego

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym opisującym nasze wartości. Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy, które wspiera kulturę innowacji i współpracy.

KJustyna Smolaga

Justyna Smolaga

Recruitment Specialist
tel:+48 512 235 352
jsmolaga@e-point.pl