Dołącz do załogi e-point

Zobacz, kogo obecnie szukamy
co najmniej 20h tygodniowo
3000 zł brutto (40h tygodniowo)
pełny etat
5000 - 6000 zł brutto
co najmniej 20h tygodniowo
2000 zł brutto (40h tygodniowo)
pełny etat
5000 - 6000 zł brutto

Dlaczego warto pracować w e-point?

Idee warte kodowania

Będziesz tworzyć rozwiązania, które dostarczają klientom realną wartość i odpowiadają na ich potrzeby biznesowe. Czekają Cię ambitne zadania i praca dla rynkowych liderów, takich jak ING Bank Śląski, Inter Cars czy Raiffeisen Polbank.

Przyjazna atmosfera

Jeśli ktoś dołącza do naszego zespołu, zwykle zostaje z nami na długo. Często spędzamy też czas razem poza biurem - w e-point działa 7 gildii zainteresowań, a Ty będziesz mógł stworzyć kolejną.

Work-life balance

Będziesz pracować w przyjaznym, domowym biurze bez open space zlokalizowanym w zielonej okolicy blisko metra. Dzień pracy w e-point trwa 7,5 godziny. Poza tym, unikamy nadgodzin i pracy w weekendy.

Ciekawe benefity

Oferujemy nie tylko prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport, ale także benefity dopasowane do potrzeb naszych pracowników, np. wykłady dla rodziców, wyjścia na trampoliny, starty w zawodach sportowych czy zajęcia i masaże z fizjoterapeutami w siedzibie firmy.

Stabilność zatrudnienia

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, dowieźliśmy ponad 500 projektów, zatrudniamy 200 osób i stale się rozwijamy. Dla naszych pracowników oznacza to połączenie pewności zatrudnienia i możliwości spełniania się w nowych rolach i projektach.

Odkryj swój talent…

…i dąż do mistrzostwa. Koncentrujemy się na Twoich mocnych stronach, abyś mógł osiągać mistrzostwo. Z nami staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie. Prowadzimy program rozwoju przez talenty, obejmujący m.in. test Strenghtsfinder i warsztaty synergii w zespołach.

Etapy procesu rekrutacji

Wysłanie i weryfikacja CV to początek Twojej przygody. Zazwyczaj proces rekrutacji składa się z 4 etapów, choć w wypadku niektórych stanowisk bywa krótszy.

01

Telefon

Jak najszybciej chcemy poznać najlepszych kandydatów. Umawiamy się z nimi na krótką rozmowę telefoniczną lub via skype.

02

Zadanie

Jeśli obie strony poczuły chemię, prosimy o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego. Przygotuj się na wyzwanie!

03

Spotkanie

Rozwiązanie zadania świetnie Ci poszło? Zapraszamy na spotkanie z Twoim menedżerem, omówicie wykonane zadanie i Twoje mocne strony.

04

Feedback

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na współpracę czy nie, możesz liczyć na informację zwrotną.