Technologia

Poznaj obszary technologii, którymi się zajmujemy. Mamy nadzieję, że poniższe materiały będą dla Ciebie inspiracją w Twoich przygodach z informatyką internetową.

 
 
 

Podstawą realizowanych przez nas rozwiązań jest technologia Java Enterprise. Technologia ta jest światowym standardem tworzenia zaawansowanych transakcyjnych systemów internetowych. Większość poważnych rozwiązań internetowych bazuje właśnie na tej technologii. Z dużymi sukcesami wdrażamy technologię Java Enterprise u naszych Klientów od ponad dziesięciu lat.

Zobacz więcej
 

Do tego, aby na podstawie wymagań stworzyć wyrafinowany system informatyczny, nie wystarczy sama technologia. Potrzebne są jeszcze właściwe i dobrze naostrzone narzędzia. Od wielu lat dbamy o nasz „park maszynowy", aby w najbardziej efektywny sposób wytwarzać systemy najwyższej jakości.

Zobacz więcej
 

Żadna technologia sama w sobie nie gwarantuje sukcesu projektu. Dopiero zastosowana świadomie, przez odpowiednio przygotowanych i doświadczonych ludzi, daje odpowiedni efekt. Dlatego z największą starannością dobieramy inżynierów, którzy będą tworzyć systemy dla naszych Klientów, a następnie zapewniamy im środowisko do rozwijania własnej wiedzy i umiejętności.

Zobacz więcej
 

Prawdziwe życie systemu zaczyna się dopiero w momencie jego wdrożenia produkcyjnego. Zachowanie ciągłości pracy rozwiązania w warunkach zmiennego obciążenia, rosnącej liczby użytkowników oraz jego nieustannego rozwoju, stanowi duże wyzwanie zarówno od strony technicznej jak i organizacyjnej. Dlatego od kilkunastu lat doskonalimy narzędzia i procesy związane z utrzymaniem systemów.

Zobacz więcej
 

Dla wszystkich wykonanych i serwisowanych przez nas systemów świadczymy usługę hostingu, która tworzy optymalne środowisko i warunki pracy dla systemów internetowych. Posiadamy wybitnie eksperckie doświadczenie i wiedzę w zarządzaniu systemami operacyjnymi, infrastrukturą sieciową, serwerami aplikacyjnymi oraz bazami danych.

Zobacz więcej
 

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa systemów. Wiemy, że często ten aspekt warunkuje ciągłość biznesu naszych Klientów. Systemy zabezpieczamy na wielu poziomach. Począwszy od warstwy sieciowej, przez systemową, aplikacyjną, a na czynniku ludzkim skończywszy. Nasze systemy regularnie podlegają audytom wykonywanym przez niezależne firmy specjalizujące się w analizie bezpieczeństwa systemów internetowych.

Zobacz więcej
 

Od samego początku naszej działalności w maksymalnie szerokim zakresie staramy się stosować oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym. Dotyczy to zarówno platformy systemowej Linux, na której tworzymy i zazwyczaj uruchamiamy nasze systemy, jak również komponentów oprogramowania, które mogą być zastosowane w projektach naszych Klientów.

Zobacz więcej
 

Współczesny system informatyczny to twórcze połączenie kilku systemów, które razem dają wartość większą niż każdy z nich osobna.

Zobacz więcej