Darmowy ebook

Jak zbudować portal self-service? 5 przykładów wdrożeń dla liderów rynku

90% konsumentów oczekuje, że marki udostępnią im rozwiązania do samodzielnego załatwiania spraw online 24h/dobę.

Wysoki poziom samoobsługi w sieci stał się celem praktycznie w każdej branży, a portale self-service są narzędziem, które pozwalają go osiągnąć. 73% decydentów w firmach zdaje sobie z tego sprawę i przyznaje, że ich organizacja powinna rozwijać rozwiązania związane z self-service.

Pobierz nasz ebook i poznaj korzyści z wdrożeń spersonalizowanych rozwiązań samoobsługowych, które zrealizowaliśmy dla 5 wiodących firm na polskim i zagranicznym rynku.

Z ebooka dowiesz się:

  • Czym są portale self-service i jakie korzyści przynoszą firmie, pracownikom i klientom?
  • Jak „od kuchni” wyglądają prace nad projektem i wdrożeniem rozwiązań typu  self-service?
  • Jak nowy portal transakcyjny w prosty sposób umożliwił klientom NN Investment Partners TFI samodzielne inwestowanie i oszczędzanie na emeryturę?
  • W jaki sposób system szyty na miarę odciążył konsultantów i zredukował koszty podpisywania dokumentów w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Gaz?
  • Jak portal samoobsługowy zautomatyzował proces umawiana wizyt w BNP Paribas Bank, zwiększając jego efektywność o 206% w 2 miesiące od wdrożenia?
  • Jak w 4 miesiące zbudowaliśmy w pełni cyfrowy system dla innogy Stoen Operator, który przeniósł 90% wniosków do online i umożliwił klientom załatwianie spraw 24h/dobę?
  • Jak cyfrowa platforma Hella+Health ułatwiła osobom +65 wybór ubezpieczenia medycznego na niezwykle wymagającym, amerykańskim rynku?

Close

Thank you!

We send the ebook to the email address you provided. Your message has been sent.

If you're hungry for more knowledge, head to our blog.
In case you can't find the ebook in your inbox, let us know

 

Join us: