Trener SQL (Vertabelo.com)

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Pozostanie aktywne: 2 dni

Vertabelo jest polską spółką zlokalizowaną w Warszawie. Celem firmy jest dostarczanie internetowych, interaktywnych kursów oraz narzędzi z obszaru Data Science. W związku z intensywnym rozwojem spółki szukamy nowych, utalentowanych współpracowników, którzy wzmocnią nasz zespół. Aby dowiedzieć się więcej o nas i naszych produktach zapraszamy na strony internetowe vertabelo.com oraz academy.vertabelo.com.

Do zespołu Vertabelo Academy szukamy osób pasjonujących się edukacją, które pomogą nam w przygotowaniu nowych, interaktywnych kursów z obszarów SQL, R, Python, statystyka, wizualizacja danych, Machine Learning. Obecnie Vertabelo Academy to platforma internetowa dostarczająca interaktywne kursy języka SQL, z których skorzystało już ponad 30 tysięcy osób na całym świecie. Obecnie intensywnie rozwijamy platformę w wymienionych wyżej aspektach z zakresu Data Science.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie w języku angielskim treści interaktywnych kursów:
    • opracowanie zakresu i koncepcji kursu,
    • stworzenie szczegółowego planu kursu,
    • przygotowanie instrukcji, ćwiczeń i danych do kursu.
  • Nadzór merytoryczny nad procesem wytwarzania nowego kursu:
    • wprowadzenie modyfikacji do treści wynikłych w procesie umieszczania kursu na platformie (np. dopisanie bardziej szczegółowych instrukcji, rozdzielenie trudnego ćwiczenia na kilka prostszych ćwiczeń, zmiana kolejności ćwiczeń),
    • wprowadzenie odpowiednich modyfikacji do treści po testach wewnętrznych,
    • współpraca z grafikiem przy przygotowaniu ilustracji do kursu.

Wymagane kwalifikacje

  • Wyższe wykształcenie informatyczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Pasja i umiejętność przekazywania wiedzy.
  • Umiejętność tworzenia interesujących materiałów edukacyjnych.
  • Łatwość zwięzłego, czytelnego, pisemnego wypowiadania się na zadany temat.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Przynajmniej ogólna znajomość zagadnień z innych obszarów Data Science.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wykładów, warsztatów.
  • Praktyczna znajomość technologii przetwarzania danych (np. R, Python, wizualizacja, statystyka, machine learning).

Warunki zatrudnienia

  • Proces rekrutacji: analiza CV, wykonanie zdalne zleconego zadania, rozmowa kwalifikacyjna.
  • Praca stacjonarna, możliwość realizacji części zadań zdalnie.
  • Miejsce pracy: Warszawa, okolice stacji metra Wierzbno.

Katarzyna Stolarek

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do proflilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie