Marketing Assistant (Vertabelo.com)

  • Wynagrodzenie:25 zł/h
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Wymiar czasu pracy:minimum 20h tygodniowo
  • Pozostanie aktywne: 5 dni

Vertabelo Academy, to prężnie rozwijająca się platforma e-learningowa, która tworzy interaktywne kursy z programowania, analizy i wizualizacji danych.  Jeśli świetnie poruszasz się po Internecie, znasz język SQL i chętnie dzielisz się swoją wiedzą z innymi–ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Eksploracja Internetu pod kątem treści związanych z tematyką nauki SQL:
    • wyszukiwanie blogów tematycznych,
    • wyszukiwanie społeczności związanych z SQL,
    • kontakty z autorami treści i tworzenie odnośników między stronami.
  • Udzielanie się w społecznościach związanych z SQL.
  • Pomoc przy tworzeniu i promocji bloga Vertabelo Academy:
    • wyszukiwanie “gorących” tematów z dziedziny,
    • tworzenie odnośników do naszych artykułów,
    • udział w dyskusjach merytorycznych,
    • tworzenie prostych artykułów technicznych.
  • Bieżące wsparcie działu Marketingu.

Wymagane umiejętności:

  • Umiejętność wyszukiwania informacji.
  • Posługiwanie się mediami społecznościowymi–potwierdzone w praktyce.
  • Łatwość zwięzłego, czytelnego, pisemnego wypowiadania się na zadany temat.
  • Znajomość języka SQL.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Warunki zatrudnienia:

  • Proces rekrutacji: analiza CV, wykonanie zdalne zleconego zadania, rozmowa kwalifikacyjna.
  • Umowa zlecenie 25zł/h.
  • Idealna praca dla studenta o niepełnym wymiarze godzin (min. ½ etatu).
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta multisport.
  • Miejsce pracy: Warszawa, 5 min od stacji metro Wierzbno.

Aplikuj już teraz! Wyślij CV oraz list motywacyjny na: career@vertabelo.com z dopiskiem “Marketing Assistant”.

Katarzyna Stolarek

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie