Junior Project Manager (Vertabelo.com)

  • Wynagrodzenie:4000 zł brutto
  • Pozostanie aktywne: 8 dni

Vertabelo to polska firma oferująca interaktywne kursy programowania i analizy danych (SQL, Python, R) oraz interaktywne narzędzia do obsługi bazy danych dostępne przez przeglądarkę. Z naszych produktów korzysta prawie 100 tysięcy użytkowników z całego świata. Na naszej stronie prowadzimy dwa blogi techniczne, które dziennie odwiedza ponad 3 tysiące osób. Aby dowiedzieć się więcej o Vertabelo, odwiedź nasze strony vertabelo.com i academy.vertabelo.com.

Szukamy sprawnego managera, który będzie koordynować współpracę z zespołem autorów zewnętrznych z całego świata przy przygotowaniu interaktywnych kursów programowania, przygotowaniu artykułów na blogi techniczne i innych treści.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie współpracy pracowników działu z zewnętrznymi autorami w procesie przygotowania kursów i artykułów,
  • współpraca z zewnętrznymi grafikami przy przygotowaniu ilustracji do nowych kursów i artykułów,
  • dbanie o odpowiedni przepływ informacji między firmą a autorami,
  • współpraca z działem marketingu przy przygotowaniu kalendarza wydawniczego,
  • dbanie o terminowe przygotowanie artykułów zgodnie z ustalonym kalendarzem wydawniczym,
  • obsługa płatności za wykonane dzieła,
  • przygotowywanie dokumentów do rozliczania roboczogodzin współpracowników,
  • cyfrowe archiwizowanie artykułów,
  • organizowanie dostępów dla nowych współpracowników,
  • bieżąca obsługa procesu rekrutacji (publikacja ogłoszenia, korespondencja z kandydatami w procesie rekrutacji, umawianie spotkań z kandydatami),
  • pomoc w bieżących sprawach działu.

Kompetencje:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów,
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • zdolności organizacyjne,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie,
  • systematyczność i dokładność.

Mile widziane:

  • zainteresowanie informatyką,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Warunki zatrudnienia:

  • Proces rekrutacji: analiza CV, test, rozmowa kwalifikacyjna.
  • Umowa-zlecenie 4000 zł brutto.
  • Praca w wymiarze 8h dziennie.
  • Miejsce pracy: Warszawa, okolice stacji metra Wierzbno.

CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres: career@vertabelo.com z dopiskiem: Junior Project Manager

Katarzyna Stolarek

Administratorem Twoich danych osobowych jest E-POINT SA z siedzibą w Warszawie (02-658) przy ul. Filona 16. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna pod linkiem.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie