Database Marketing Assistant (Vertabelo.com)

  • Wynagrodzenie:25 zł/h
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Wymiar czasu pracy:minimum 20h tygodniowo
  • Pozostanie aktywne: 4 dni

Vertabelo Academy, to prężnie rozwijająca się platforma e-learningowa, która tworzy interaktywne kursy z programowania, analizy i wizualizacji danych.  Jeśli świetnie poruszasz się po Internecie, znasz język SQL i chętnie dzielisz się swoją wiedzą z innymi–ta oferta jest skierowana do Ciebie!

ZADANIA

  • eksploracja Internetu pod kątem treści związanych z tematyką nauki SQL:
    • wyszukiwanie blogów tematycznych
    • wyszukiwanie społeczności związanych z SQL
    • kontakty z autorami treści i tworzenie odnośników między stronami
  • udzielanie się w społecznościach związanych z SQL
  • pomoc przy tworzeniu i promocji bloga Vertabelo Academy:
    • wyszukiwanie “gorących” tematów z dziedziny
    • tworzenie odnośników do naszych artykułów
    • udział w dyskusjach merytorycznych
    • tworzenie prostych artykułów technicznych
  • bieżące wsparcie działu Marketingu

WYMAGANIA

  • posługiwanie się mediami społecznościowymi–potwierdzone w praktyce
  • łatwość zwięzłego, czytelnego, pisemnego wypowiadania się na zadany temat
  • znajomość języka SQL
  • biegła znajomość języka angielskiego

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • proces rekrutacji: analiza CV, wykonanie zdalne zleconego zadania, rozmowa kwalifikacyjna
  • umowa zlecenie 25zł/h
  • idealna praca dla studenta o niepełnym wymiarze godzin (min. ½ etatu)

OFERUJEMY

Aplikuj już teraz! Wyślij CV oraz list motywacyjny na: career@vertabelo.com z dopiskiem “Marketing Assistant”.

Katarzyna Stolarek

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w e-point S.A. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest e-point SA.

Dowiedz się więcej

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest spółka, do której składasz aplikację, tj. odpowiednio Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie