Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:Zdalna
  • Lokalizacja:Warszawa (możliwa praca zdalna)
  • Pozostanie aktywne: 9 dni

Do zespołu HR poszukujemy pozytywnej, chętnej do nauki osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach związanych z rekrutacją. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w HR, lubisz wyzwania, jesteś otwarty /-a na kontakt z drugim człowiekiem - to aplikuj! - Zapraszamy :)

ZADANIA

  • Publikacja ogłoszeń na portalach internetowych oraz w social mediach
  • Wyszukiwanie nowych źródeł do kontaktu z kandydatami np. w social mediach (m.in. Li, FB, fora dyskusyjne itd.)
  • Preselekcja CV kandydatów na stanowiska techniczne i inne zgodnie z zapotrzebowaniem firmy
  • Koordynowanie procesu rekrutacji (m.in. umawianie kandydatów na spotkania)
  • Wprowadzanie danych do bazy rekrutacyjnej
  • Przygotowywanie raportów dotyczących projektów rekrutacyjnych
  • Wsparcie procesu onboardingu w firmie

WYMAGANIA

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie b2
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami)
  • Znajomość social mediów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętności organizacyjne
  • Nastawienie na realizację celów, zaangażowanie i dobra organizacja
  • Umiejętność w wyszukiwaniu potrzebnych informacji
  • Proaktywna postawa

MILE WIDZIANE

  • Znajomość j. rosyjskiego
  • Znajomość eRecruiter oraz Linkedin

OFERUJEMY

  • Samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów podczas prowadzenia projektów rekrutacyjnych
  • Pracę w zgranym zespole otwartym na wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji
  • Hybrydowy model pracy

Justyna Smolaga

Małgorzata Puszkarska

Dyrektor HR
tel: +48 501 555 702
mpuszkarska@e-point.pl