Key Account Manager

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:hybrydowa
  • Pozostanie aktywne: 3 dni

Będziesz reprezentować firmę e-point poprzez aktywne prezentowanie obecnych i nowych rozwiązań i technologii, inspirowanie klientów firmy w zakresie możliwych rozwiązań technologicznych oraz trendów na rynku. Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie ofert oraz ich prezentację klientom przy wsparciu ekspertów z zakresu oferowanych usług oraz rozwiązań technologicznych.

ZADANIA

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami i partnerami biznesowymi
  • Pozyskiwanie i obsługa otrzymanych leadów
  • Przygotowywanie ofert, zamówień oraz umów handlowych
  • Negocjacje i finalizacja umów handlowych)
  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu zarządzanie marżowością klienta
  • Realizowanie sprzedaży zgodnie z ustalonym procesem sprzedaży
  • Raportowanie bieżącej aktywności sprzedażowej do systemu CRM
  • Prognozowanie sprzedaży na najbliższe miesiące
  • Analiza potrzeb klienta pod kątem do sprzedaży nowych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z Działem Operacji
  • Odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem

WYMAGANIA

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B w branży IT, ICT lub Telco
  • umiejętność docierania do osób decyzyjnych i budowania relacji
  • Umiejętność zdefiniowania potrzeb Klienta
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • Doświadczenie w zakresie technik negocjacji oraz współpracy z klientem
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Proaktywna postawa i dynamizm w działaniu
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

MILE WIDZIANE

wykształcenie techniczne lub informatyczne

Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Doświadczenie w zarządzaniu projektami

OFERUJEMY

●     Elastyczna forma współpracy: umowa o świadczenie usług (B2B) lub umowa o pracę
●     Współpracę z doświadczonym zespołem Sprzedaży oraz Ekspertami IT
●     Możliwość stałego rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu sprzedaży oraz IT

●     Mieszany model pracy (stacjonarnie oraz zdalnie)

Konrad Zimoląg

Agnieszka Rykała

Starszy Specjalista ds. rekrutacji
arykala@e-point.pl