Regular Project Manager

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Wymiar czasu pracy:Pełen etat
  • Pozostanie aktywne: 8 dni

Dołączysz do doświadczonego zespołu realizującego projekty dla naszych kluczowych Klientów z sektora finansowego. Praca na tym stanowisku obejmuje opiekę nad całym cyklem życia projektu - począwszy od określenia jego ram (wyboru technologii, określenia zakresu, zespołu, budżetu, harmonogramu), poprzez kontraktowanie (negocjacje i podpisanie umowy), realizację, na raportowaniu dla Zarządu (wspólnie z Dyrektorem Działu) a na utrzymaniu oraz rozwoju kończąc.

ZADANIA

  • Planowanie i organizacja projektów w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów,
  • Prowadzenie projektu zgodnie z naszą metodyką - koordynowanie bieżących prac projektowych, w tym: zarządzanie budżetem projektu, nadzorowanie harmonogramu, organizowanie spotkań z Klientem oraz z zespołem technicznym,
  • Zarządzanie rozwojem w projektach bieżących,
  • Raportowanie postępów w prowadzeniu projektu - dbanie o dobry przepływ informacji między zespołem, przełożonym, a Klientem,
  • Współpraca z zespołami z innych działów: prawnym, hostingowym, koncepcyjnym (UX&GUI) w tym: dbanie o aktualność dokumentacji projektowej

WYMAGANIA

  • Minimum 3 lat doświadczenia w realizacji jako menedżer projektów z branży IT prowadzonych w modelu fixed price
  • Przeprowadzenie i rozliczenie minimum dwóch projektów o wartości 1 mln zł
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Znajomość i certyfikat PMI lub PRINCE2
  • Gruntowna wiedza z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność podejmowania trudnych i złożonych decyzji
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji projektów o budżetach powyżej 2 mln zł
  • Doświadczenie w realizacji jako menedżer projektów z branży IT prowadzonych w modelu agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji
  • Hybrydowy model pracy

Justyna Smolaga

Agnieszka Rykała

Senior Recruitment Specialist
tel: +48 512 235 352
arykala@e-point.pl