Regular/Senior Project Manager

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:Zdalna
  • Lokalizacja:Warszawa (możliwa praca zdalna)
  • Pozostanie aktywne: 7 dni

Dołączysz do zespołu doświadczonych menedżerów realizujących najbardziej złożone projekty dla naszych kluczowych Klientów.

Praca na tym stanowisku obejmuje opiekę nad całym cyklem życia projektu - począwszy od określenia jego ram (budżetu, harmonogramu), poprzez kontraktowanie i realizację, kończąc na raportowaniu dla Zarządu, wspólnie z Dyrektorem Działu.
Razem z nami będziesz dbać o to, aby zadania toczyły się w jak najwyższej jakości, zgodnie z harmonogramem i budżetem.

Zadania:

  • Planowanie i organizacja projektów w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów
  • Prowadzenie projektu zgodnie z naszą metodyką - koordynowanie bieżących prac projektowych, w tym: zarządzanie budżetem projektu, nadzorowanie harmonogramu, organizowanie spotkań z Klientem oraz z zespołem technicznym
  • Dbanie o dobry przepływ informacji między zespołem, przełożonym, a Klientem, w tym: tworzenie czytelnej i aktualnej dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołami z innych działów: prawnym, hostingowym, koncepcyjnym (UX&GUI)

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w realizacji jako liniowy menedżer projektów z branży IT prowadzonych w modelu fixed price
  • Doświadczenie w realizacji kilku projektów jednocześnie w tym z udziałem podwykonawców
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/B2
  • Znajomość i certyfikat PRINCE2 lub Agile PM
  • Gruntowna wiedza z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania
  • Wiedza z zakresu okołoprawnego, np.: RODO, prawo zamówień publicznych
  • Umiejętność podejmowania trudnych i złożonych decyzji
  • Wysokie umiejętności  interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów o budżetach powyżej 2 mln zł
  • Doświadczenie w realizacji projektów dla administracji publicznej lub doświadczenie przygotowania i obsługi oferty w ramach zamówienia publicznego

Oferujemy:

  • Hybrydowy model pracy
  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

Justyna Smolaga

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 515 805 724
jsmolaga@e-point.pl