Content Specialist

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:Zdalna
  • Lokalizacja:Warszawa (możliwa praca zdalna)
  • Pozostanie aktywne: 7 dni

Interesujesz się wpływem nowych technologii na rozwój kolejnych obszarów gospodarki i masz doświadczenie w tworzeniu treści dla użytkowników B2B?

Dołącz do Zespołu Marketingu jednego z czołowych dostawców rozwiązań IT, w którym wykorzystasz swoje analityczne i kreatywne umiejętności.

ZADANIA

  • badanie trendów rynkowych w IT
  • monitorowanie działań konkurencji
  • analizowanie i wskazywanie potrzeb klientów (obecnych i potencjalnych)
  • współpraca z agencjami badawczymi
  • pisanie artykułów publikowanych na firmowym blogu
  • uczestniczenie w powstawaniu firmowych publikacji (raporty, ebooki itp.)
  • prezentowanie analiz i rekomendacji wewnątrz organizacji

WYMAGANIA

  • min. roczne doświadczenie w pracy w marketingu/ sprzedaży/ badaniach rynkowych
  • umiejętność wyszukiwania informacji
  • myślenie analityczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • umiejętność komunikatywnego, klarownego pisania i przekazywania informacji
  • zainteresowanie rynkiem IT

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w pracy w agencji badawczej/ współpracy z agencjami badawczymi
  • doświadczenie w content marketingu

OFERUJEMY

  • umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji
  • elastyczny model pracy (możliwa zdalna ze sporadycznymi spotkaniami)

Justyna Smolaga

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 515 805 724
jsmolaga@e-point.pl