Solutions Architect

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:Zdalna
  • Lokalizacja:Warszawa (możliwa praca zdalna)
  • Pozostanie aktywne: 7 dni

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za analizę specyfikacji i przygotowanie architektury dla wybranych postępowań/dofinansowań, przygotowanie koncepcji realizacji, wycenę pracochłonności realizacji/ wycenę składanych ofert dla zamówień publicznych oraz wniosków kierowanych w ramach dofinansowania w programach współfinansowanych z UE i programów krajowych. Na co dzień będziesz współpracować ze specjalistami z obszaru analizy i architektury rozwiązań, konsultingu i doradztwa oraz UX.

ZADANIA

  • analiza i projektowanie rozwiązań zgodnych z zakresem podejmowanych zamówień publicznych
  • udział w procesie przygotowania ofert
  • przygotowywanie wyceny planowanych zadań i określanie zapotrzebowania na środki finansowe niezbędne do realizacji planowanych przedsięwzięć
  • dobór rozwiązań oraz technologii do zakresu zamówienia publicznego oraz podejmowanego dofinansowania ze środków UE i programów krajowych
  • przygotowywanie koncepcji realizacji
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań
  • wsparcie zespołu realizacyjnego w podjętych zamówieniach

WYMAGANIA

  • min. 3 lata doświadczenia w analizie wymagań oraz projektowaniu architektury systemów informatycznych, w tym w szczególności zrealizowanych dla administracji publicznej
  • doświadczenie w szacowaniu wartości zamówień, w szczególności dla systemów administracji publicznej
  • udział w roli architekta w min. 2 projektach w pełnym cyklu od zaprojektowania do wdrożenia systemów, w tym w szczególności zrealizowanych dla administracji publicznej
  • umiejętności miękkie: odpowiedzialność, analityczne podejście do realizowanych zadań, nastawienie na realizację celu, umiejętność planowania i organizacji pracy, samodzielność, zorientowanie na wyniki, zdecydowanie, dokładność

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w roli architekta uczestniczącego w pełnym cyklu realizacji budowy/rozbudowy i wdrożenia systemu dla administracji publicznej
  • znajomość metod szacowania pracochłonności i kosztów związanych z wytwarzaniem systemów informatycznych
  • ukończony kurs szacowania/wyceny pracochłonności wytwarzania oprogramowania
  • certyfikat TOGAF

OFERUJEMY

  • elastyczną formę współpracy: umowa o świadczenie usług (B2B) lub umowa o pracę
  • współpracę z doświadczonym zespołem  - możliwość stałego  rozwoju oraz pogłębiania wiedzy z zakresu IT
  • hybrydowy model pracy (stacjonarnie oraz zdalnie)

Justyna Smolaga

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 515 805 724
jsmolaga@e-point.pl