Systems & Business Analyst

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:Zdalna
  • Lokalizacja:Warszawa (możliwa praca zdalna)
  • Pozostanie aktywne: 4 dni

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie systemów dla liderów rynku z obszaru bankowości, finansów oraz ecommerce. Wdrażaj nasze produkty lub twórz customowe aplikacje wspomagające rozwój biznesu. Na co dzień będziesz współpracować ze specjalistami z obszaru technologii (Java, Docker, Openshift, Postgresql, React, JavaScript) oraz UX.

ZADANIA

  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych
  • analiza danych dostarczanych przez klienta
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej (lub user stories)
  • tworzenie pomocniczych makiet GUI do systemów (backoffice)
  • wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

WYMAGANIA

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka systemowego lub pokrewnego
  • doświadczenie związane z odbiorem biznesowo-funkcjonalnym systemu
  • doświadczenie w analizowaniu zapytań ofertowych
  • umiejętność tworzenia pomocnicznych ekranów użytkownika (backoffice)
  • umiejętność pisania user stories
  • umiejętność tworzenia i rozwijania dokumentacji projektowej
  • język angielski w mowie i piśmie na poziomie B2

Mile widziane

  • podstawowa znajomość UML
  • umiejętność zbierania wymagań niefunkcjonalnych
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, szkoleń

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/zlecenie/świadczenie usług (B2B)

Justyna Smolaga

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 515 805 724
jsmolaga@e-point.pl

Łukasz Krukowski

Senior Systems Architect
tel: +48 503 185 019
lkrukowski@e-point.pl