Solutions Architect

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:Zdalna
  • Lokalizacja:praca w biurze i zdalnie
  • Pozostanie aktywne: 4 dni

Będziesz reprezentować firmę e-point poprzez aktywne prezentowanie obecnych i nowych rozwiązań i technologii, inspirowanie klientów firmy w zakresie możliwych rozwiązań technologicznych oraz trendów na rynku. Wesprzesz zespół sprzedaży w procesie przygotowywania oferty i późniejszej prezentacji oraz argumentacji dla klienta.

ZADANIA

  • Wsparcie zespołu sprzedaży w rozmowach z klientami w zakresie rozwiązań technologicznych
  • Prezentowanie rozwiązań technologicznych klientom, zbieranie od klienta wymagań niezbędnych do wyceny projektu, przygotowywanie zestawu materiałów i informacji niezbędnych do wykonania wyceny wewnątrz firmy
  • Prezentowanie wspólnie z zespołem sprzedaży ofert oraz zaproponowanych w ofertach rozwiązań technologicznych
  • Research & Development - badania i pogłębione analizy nowych insightów i technologii z rynku celem rekomendacji do użycia wewnątrz firmy, wykonywanie PoC (proof of concept), wdrożenie do wnętrza organizacji oraz listy produktów / usług / rozwiązań jakie firma oferuje klientom
  • Techniczne doradztwo / konsulting wewnętrzny i dla klientów w sprawach rozwiązań technologicznych
  • Praca techniczna / doradcza z zespołami realizacyjnymi nad produktami i usługami rozwiązań technologicznych

WYMAGANIA

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia informatyczne
  • Know-how branży IT
  • Umiejętności miękkie: odpowiedzialność, innowacyjność, sprawne rozwiązywanie problemów, swoboda w  wyrażaniu konstruktywnych opinii

MILE WIDZIANE

  • Certyfikat Magento lub SAP
  • Podstawowe certyfikaty Google Cloud / Azure

OFERUJEMY

  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o świadczenie usług (B2B) lub umowa o pracę
  • Doświadczony i zgrany zespół - możliwość nauki i poszerzania horyzontów
  • Mieszany model pracy (stacjonarnie oraz zdalnie)

Justyna Smolaga

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 515 805 724
jsmolaga@e-point.pl

Michał Szklarski

Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Biznesu
tel: +48 512 152 876
mszklarski@e-point.pl