Architekt Systemów

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Rekrutacja:Zdalna
  • Lokalizacja:Warszawa (możliwa praca zdalna)
  • Pozostanie aktywne: 7 dni

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie systemów dla liderów rynku z obszaru bankowości, finansów oraz ecommerce. Wdrażaj nasze produkty lub twórz customowe aplikacje wspomagające rozwój biznesu. Na co dzień będziesz współpracować ze specjalistami z obszaru technologii (Java, Docker, Openshift, Postgresql, React, JavaScript) oraz UX.

ZADANIA

  • współtworzenie złożonych systemów dla dużych klientów w Polsce i na świecie:
    • analiza posiadanych przez klienta systemów,
    • projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie:
      • wysokopoziomowej architektury systemu,
      • integracji z innymi systemami,
      • wymagań niefunkcjonalnych,
      • funkcjonalności backoffice,
    • szacowanie pracochłonności realizacji (wycena),
    • planowanie i wsparcie realizacji utrzymania systemów,
  • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania:
    • specyfikowanie funkcji systemu i ustalanie zakresu,
    • projektowanie struktur danych,
    • wsparcie dla programistów,
    • odbiór i weryfikacja zaimplementowanych funkcji,
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów,
  • współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta,
  • śledzenie trendów rynkowych.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w projektowaniu, analizie oraz implementacji systemów informatycznych,
  • umiejętność projektowania systemów z wykorzystaniem gotowych elementów open-source,
  • umiejętność dokumentowania architektury i funkcjonalności systemów zgodnie z trendami rynkowymi,
  • umiejętność słuchania i jasnego, klarownego komunikowania,
  • język angielski w mowie i piśmie - poziom min. B2,
  • umiejętności techniczne:
    • technologie internetowe,
    • relacyjne bazy danych,
    • podstawy bezpieczeństwa informatycznego,
  • dokładność i systematyczność,
  • samodzielność,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.

MILE WIDZIANE

  • Praktyczna znajomość metod wymiarowania oprogramowania (metod oceny pracochłonności wytworzenia oprogramowania) – dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość jednej z metod punktów funkcyjnych.

OFERUJEMY

  •  duże, ciekawe projekty w profesjonalnym, zgranym zespole,
  • możliwość realizowania własnych Idei Wartych Kodowania,
  • możliwość współtworzenia dobrych praktyk i standardów.

Justyna Smolaga

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 515 805 724
jsmolaga@e-point.pl

Łukasz Krukowski

Senior Systems Architect
tel: +48 503 185 019
lkrukowski@e-point.pl