Junior Full Stack Developer

  • Spółka:Vertabelo SA
  • Wynagrodzenie:6000-8000 zł brutto
  • Lokalizacja:Warszawa (praca zdalna)
  • Wymiar czasu pracy:pełny etat / część etatu
  • Pozostanie aktywne: 13 dni

Vertabelo jest polską firmą oferującą produkty związane z efektywną pracą z bazami danych. Dostarczamy interaktywne internetowe kursy SQL w ramach platformy LearnSQL.com oraz narzędzie do tworzenie logicznych i fizycznych modeli baz danych dostępne na Vertabelo.com. Ponadto oferujemy interaktywne kursy Pythona dostępne na platformie LearnPython.com. Pracujemy przede wszystkim z klientami z USA i Europy Zachodniej. Z naszych kursów SQL korzysta między innymi firma Uber, dla której przeszkoliliśmy ponad 10 tys. pracowników.

Szukamy ambitnych i samodzielnych absolwentów lub studentów ostatnich lat kierunków informatycznych, dla których programowanie stanowi prawdziwą pasję. Oferujemy idealną pracę dla osób, które chcą szeroko i świadomie budować swój warsztat inżynierski.

ZADANIA

  • Rozwój funkcjonalności naszych usług (70%).
  • Utrzymanie środowisk produkcyjnych i optymalizacja wydajnościowa systemów (15%).
  • Wsparcie użytkowników i współpracowników (10%).
  • Dokumentacja procesów i rozwiązań (5%).

WYMAGANIA

  • Samodzielność, komunikatywność.
  • Umiejętność programowania Java/Javascript/React.
  • Znajomość HTML/CSS.
  • Znajomość języka SQL i podstaw relacyjnych baz danych.
  • Znajomość systemu Linux od strony użytkownika-programisty.
  • Znajomość systemu kontroli wersji git.
  • Podstawowa znajomość serwera HTTP Apache i protokołów sieciowych.

OFERUJEMY

  • Pracę w niewielkim zgranym zespole.
  • Wdrożenie pod opieką doświadczonych inżynierów.
  • Naukę wszystkich aspektów pracy inżyniera systemów informatycznych.
  • Pragmatyczne podejście do wykonywanej pracy i doboru narzędzi.
  • Dostęp do wszystkich kursów SQL i Python na platformach LearnSQL.com i LearnPython.com
  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę. Praca zdalna na min. 0,8 etatu.
  • Wynagrodzenie 6000-8000 brutto.

Proces rekrutacji odbywa się w formie zdalnej i obejmuje:

  • Krótką rozmowę wstępną (do 0,5h).
  • Test merytoryczny (2h).
  • Rozmowę kwalifikacyjną (do 2h).

Anna Kusa

Anna Kusa

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 508 497 713
akusa@e-point.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vertabelo SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.