Regular/Senior Python Developer

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Lokalizacja:Warszawa (możliwa praca zdalna)
  • Pozostanie aktywne: 14 dni

Dołącz do zespołu, który odpowiada za budowę aplikacji internetowych w języku Python dedykowanych dla klientów z sektora publicznego.

ZADANIA

  • tworzenie aplikacji internetowych w technologii Python
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych rozwiązań

WYMAGANIA

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu kodu aplikacji internetowych w Pythonie
  • znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • podstawowa znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • znajomość protokołu HTTP
  • umiejętność tworzenie interfejsów integracyjnych opartych o architekturę REST oraz WebServices

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
  • możliwość rozwoju w kierunkach: Systems Architect, Team Leader

Anna Kusa

Anna Kusa

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 508 497 713
akusa@e-point.pl

Kamil Murawski

Chief Technology Officer
tel: +48 22 853 48 30
kmurawski@e-point.pl