[rekrutacja online] Tester Automatyzujący (Spółka z Grupy e-point SA)

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Wymiar czasu pracy:pełny etat lub 4/5
  • Pozostanie aktywne: 9 dni

Dołącz jako tester do zespołu zajmującego się rozwojem produktu autorskiej platformy CMS “Active Content” odpowiadającej za zarządzanie treścią portali dedykowanych dla sektora finansowego, bankowego, a także farmaceutycznego.

ZADANIA

  • wykonywanie testów manualnych
  • utrzymanie,  rozwój i nadzór na wykonaniem istniejących testów automatycznych platformy CMS
  • tworzenie i utrzymanie scenariuszy testowych
  • raportowanie błędów w JIRA
  • wykonywanie re-testów oraz testów regresji manualnych oraz automatycznych
  • udział w pracach zespołu produktowego

WYMAGANIA

  • minimum 1 rok doświadczenia w utrzymywaniu / rozwoju / wykonywaniu testów automatycznych lub manualnych
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowych
  • zamiłowanie do porządku, mordowania bugów i cyzelowania jakości
  • znajomość Selenium WebDriver
  • znajomość języka Java do automatyzacji testów
  • znajomość struktury stron WWW (HTML, DOM, CSS, AJAX)
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • ogólna znajomość technologii internetowych (protokół HTTP, Javascript)

MILE WIDZIANE

  • znajomość CMS
  • znajomość GIT
  • znajomość JIRA
  • znajomość TestRail
  • znajomość SoapUI lub Postman
  • znajomość SQL
  • certyfikat ISTQB

Aby odnieść sukces w pracy na tym stanowisku, przydatne będą takie cechy charakteru jak komunikatywność, systematyczność oraz uporządkowanie w działaniu, chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji w zakresie testów oraz nastawienie na dostarczanie naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości.

Marek Berkan

Expert Developer, Team Leader
tel: +48 502 861 979
mberkan@e-point.pl

Grzegorz Ścisło

Prezes Zarządu e-point International Sp. z o.o.
tel: +48 502 244 340
grzegorz.scislo@e-point.pl