Frontend GIS Developer (e-point Polska sp. z o.o.)

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Pozostanie aktywne: 6 dni

Dołączysz do zespołu, który specjalizuje się w budowie systemów GIS służących do przetwarzania, analiz i wizualizacji danych przestrzennych w tym danych 3D. Będziesz współtworzył i rozwijał systemy dedykowane dla klientów instytucjonalnych i rynku komercyjnego w wielu sektorach gospodarki w oparciu o najnowsze technologie.

ZADANIA

  • programowanie aplikacji z obszaru GIS
  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności
  • udział w konfiguracji środowisk dla wdrożeń systemów GIS
  • udział w doborze technologii do rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii

WYMAGANIA

  • znajomość JavaScript i React.js
  • znajomość Leaflet, OpenLayers, Mapbox, ArcGIS API wraz z ich rozszerzeniami
  • podstawowa znajomość HTML/CSS
  • doświadczenie we wdrażaniu technologii PWA
  • znajomość zagadnień z dziedziny geoinformatyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, zorientowanie na rozwiązania

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w tworzeniu mapowych aplikacji mobilnych React Native
  • znajomość frameworków webowych tj. Vue.js, Angular
  • doświadczenie w tworzeniu geoportali
  • doświadczenie w warstwie serwerowej/bazodanowej (PostgreSQL/PostGIS, GeoServer, MapServer)

Marek Szulc

Marek Szulc

Prezes Zarządu e-point Polska Sp. z o.o.
tel: +48 512 909 864
mszulc@e-point.pl

Piotr Woźniak

Pełnomocnik Zarządu ds. Technologii
tel: +48 735 998 698
pwozniak@e-point.pl