[rekrutacja online] Team Leader / Java - Hybris Developer

  • Wynagrodzenie:do ustalenia
  • Pozostanie aktywne: 21 dni

Zostań kierownikiem technicznym i mentorem odpowiedzialnym za zespół inżynierów, rozwijających i utrzymujących międzynarodową platformę e-commerce B2B, opartą o rozwiązanie C4/HANA (SAP Hybris) i działającą na kilkunastu rynkach Europy.

ZADANIA

  • kierowanie rozbudową istniejącej aplikacji internetowej w technologii Java / SAP Hybris
  • wsparcie zespołu w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów produkcyjnych
  • koordynacja procesu ciągłej optymalizacji wydajnościowej, tuning wdrożonego oprogramowania
  • podejmowanie decyzji dotyczących wyboru technologii, architektury systemu oraz optymalnych rozwiązań problemów
  • kontrola pracy zespołu i czuwanie nad harmonogramem developmentu
  • współpraca ze specjalistami ds. hostingu aplikacji oraz inżynierami DevOps
  • aktywna, partnerska współpraca z managerami i klientem
  • wyceny implementacji nowych funkcji systemu
  • opieka mentorska nad dużym zespołem developerów
  • utrzymanie wysokiej motywacji zespołu i przyjaznej atmosfery pracy
  • współpraca z CTO i zarządem

WYMAGANIA

  • minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji w języku Java
  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji na platformie SAP Hybris / Commerce Cloud - najlepiej potwierdzona certyfikatem
  • minimum rok doświadczenia komercyjnego w charakterze kierownika zespołu developerskiego
  • zaawansowana znajomość Spring Framework
  • zaawansowana znajomość problematyki architektury systemów rozproszonych opartych o SAP Hybris / Commerce Cloud
  • zaawansowana znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych
  • znajomość narzędzi do debugowania i profilowania aplikacji Java
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika

OFERUJEMY

  • pracę w dużym zespole, nad ciekawym i ambitnym, międzynarodowym projektem
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
  • możliwość zdobycia najbardziej aktualnych certyfikatów platformy e-commerce SAP Hybris / Commerce Cloud i osiągnięcie poziomu eksperta

Anna Kusa

Anna Kusa

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 508 497 713
akusa@e-point.pl

Kamil Murawski

Chief Technology Officer
tel: +48 22 853 48 30
kmurawski@e-point.pl