Technical Project Manager (e-point International)

  • Wynagrodzenie:9000 - 11000 zł brutto (dot. UoP)
  • Pozostanie aktywne: 9 dni

Dołączysz do zespołu, który realizuje ciekawe międzynarodowe projekty programistyczne (zaawansowane biznesowe systemy e-commerce oraz portalowe, w oparciu o Javę, PHP oraz technologie mobilne, w tym Progressive Web Apps) z partnerami w całej Europie.

ZADANIA

  • uruchamianie projektów programistycznych zgodnie z wytycznymi Spółki
  • odpowiedzialność za proces tworzenia zespołów programistycznych
  • wspieranie Lidera Technicznego zespołu w pierwszym okresie jego działania
  • koordynacja wysokopoziomowa projektów w tym spotkania z zespołami programistycznymi, klientami oraz partnerami technicznymi Spółki
  • rozwiązywanie wyzwań jakie pojawiają się podczas realizacji projektów np. zmiany składu zespołu, nowe zlecenia w ramach projektu etc.
  • zamykanie poszczególnych etapów projektów, rozliczanie, prowadzenie dokumentacji zgodnej wymaganiami Spółki
  • raportowanie w zakresie bieżącej realizacji projektu
  • utrzymanie procesów partnerstwa technicznego z Partnerami Spółki
  • nawiązywanie relacji i współpraca z Partnerami Spółki

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie 5 lat lub więcej w pracy w IT
  • doświadczenie 2 lata lub więcej na stanowisku programisty / lidera technicznego / PMa / architekta
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość środowiska pracy LINUX, Jira, GIT
  • gotowość do podróżowania
Aby odnieść sukces w pracy na tym stanowisku przydatne są takie cechy charakteru jak ostrożność, rozwaga i duża odpowiedzialność. Ważne są również wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność rozwiązywania problemów oraz samodzielnego podejmowania decyzji.

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub umowa o świadczenie usług (B2B)

Anna Kusa

Anna Kusa

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie