Systems and Network Administrator

  • Wynagrodzenie:8000 - 10000 zł brutto
  • Pozostanie aktywne: 12 dni

Dołącz do Zespołu Hostingu odpowiedzialnego za tworzenie i zarządzanie infrastrukturami sieci i systemów w oparciu o technologie OpenSource wsparte rozwiązaniami komercyjnymi, m.in. dla międzynarodowego systemu e-commerce, autorskiej platformy content management i dedykowanych architektur hostingowych.

ZADANIA

  • zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware (sprzęt sieciowy, serwery, systemy operacyjne, infrastruktura kontenerów, serwery aplikacyjne, wirtualizacja)
  • utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturą hostingową
  • analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności
  • praca w zespole utrzymania i wsparcie klienta w zakresie infrastruktury

Praca z ciekawymi technologiami

  • kontenery (m.in. Docker, OpenShift)
  • wirtualizacje (m.in. XenServer, KVM)
  • rozwiązania chmurowe (Amazon Web Services, Azure)
  • automatyzacja procesów konfiguracji systemów i infrastruktury  (m.in. Ansible)
  • systemy BSD

WYMAGANIA

  • minimum 2 lata doświadczenia przy administracji serwisami WWW
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux
  • znajomość dystrybucji: Debian, Red Hat (RHEL, CentOS)
  • znajomość protokołu TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla systemu Linux
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
    • serwery WWW, aplikacji Java
    • rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP)
    • serwery DNS
    • systemy monitoringu i wirtualizacji
    • firewall i routing
W pracy na stanowisku Administratora Sieci i Systemów przydatne będą takie cechy charakteru jak komunikatywność, pozytywne podejście do nowych technologii, systematyczność oraz nastwienie na dostarczanie naszym klientom rozwiązań najwyżej jakości.

TRYB PRACY

  • system zmianowy  (zmiana poranna lub popołudniowa)
  • dyżury 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem)

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub umowa o świadczenie usług (B2B)

Anna Kusa

Anna Kusa

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie