Test Specialist

  • Wynagrodzenie:5000 - 6000 zł brutto (UoP)
  • Pozostanie aktywne: 3 dni

Dołącz do zespołu zajmującego się testowaniem oprogramowania webowego. Na co dzień będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym (programiści, architekci systemów, front-end developerzy, menedżerowie projektu).

ZADANIA

  • wykonywanie testów manualnych aplikacji www
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • udział w pracach zespołu projektowego, w tym spotkania z przedstawicielami klienta

WYMAGANIA

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych (w tym panelu admina)
  • wiedza z zakresu ISTQB
  • znajomość struktury stron WWW (HTML, DOM, CSS, AJAX)
  • znajomość JIRA
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • podstawowa znajomość protokołu HTTP

Mile widziane

  • znajomość CMS
  • znajomość GIT
  • wiedza z zakresu tworzenia scenariuszy i przypadków testowych
  • znajomość SQL
  • znajomość SoapUI lub Postman
Aby odnieść sukces w pracy na tym stanowisku, przydatne będą takie cechy charakteru jak chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji w zakresie testów, komunikatywność i systematyczność oraz nastawienie na dostarczanie naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości.

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym opisującym nasze wartości. Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy, które wspiera kulturę innowacji i współpracy.

Anna Kusa

Anna Kusa

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 508 497 713
akusa@e-point.pl

Anna Czerwińska

Magdalena Szczepańska-Sielewicz

Senior Test Specialist, Team Leader
tel: +48 22 853 48 30
msielewicz@e-point.pl

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w e-point SA administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest e-point SA.

Dowiedz się więcej

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest spółka, do której składasz aplikację, tj. odpowiednio Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.

Ciągle poszukujemy osób gotowych na duże wyzwania

Jeśli nie znalazłeś oferty na stanowisko, które Cię interesuje, wyślij CV i napisz nam kilka zdań o sobie.

praca@e-point.pl
Wyślij zgłoszenie