Front-End Developer (Angular)

  • Wynagrodzenie:6000 - 10000 zł brutto (UoP)
  • Pozostanie aktywne: 16 dni

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie i utrzymanie systemów e-commerce dla międzynarodowych klientów. Pogłębisz doświadczenie w budowaniu nowoczesnych aplikacji Front-End w technologii Angular. Będziesz współpracować z architektami, programistami, testerami, designerami UX i grafikami.

ZADANIA

  • tworzenie aplikacji Front-End dla istniejącego systemu Back-End z branży e-commerce (w tym modyfikowanie kodu HTML, CSS, JS)
  • uczestniczenie w spotkaniach z zagranicznym klientem
  • proponowanie nowych rozwiązań i dzielenie się zdobytą wiedzą z zespołem
  • utrzymywanie spójności kodu

WYMAGANIA

  • minimum roczne doświadczenie w Angular 2+/Typescript/RxJS
  • doświadczenie z komunikacją z REST API
  • doświadczenie z CSS, mile widziana znajomość LESS lub SASS
  • doświadczenie w pracy z makietami Adobe XD lub gotowymi szablonami HTML (samodzielna dekompozycja ich na komponenty)
  • znajomość i doświadczenie z JS/ES6, NodeJS
  • komunikatywny angielski w mowie i piśmie
  • gotowość na krótkie delegacje zagraniczne

Mile widziane

  • doświadczenie z hybris lub hybris OCC API
  • doświadczenie z zaawansowanymi animacjami CSS/JS
  • podstawowa znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • wiedza dotycząca Cross-Browsing (również mobile)

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym opisującego nasze wartości. Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy, które wspiera kulturę innowacji i współpracy.

Anna Kusa

Anna Kusa

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w e-point S.A. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest e-point SA.

Dowiedz się więcej

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest spółka, do której składasz aplikację, tj. odpowiednio Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie