Asystent/ka Biura Zarządu

  • Wynagrodzenie:3500 zł brutto
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Wymiar czasu pracy:ok. 40h tygodniowo
  • Pozostanie aktywne: 5 dni

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za koordynację procesów w obszarach rekrutacji, biura prawnego, kadr i dyrektora biura zarządu. Bądź odpowiedzialny za koordynację współpracy z innymi zespołami w spółce.

ZADANIA

Wsparcie w bieżących działaniach zespołu Biura Zarządu w zakresie:

Rekrutacji:

  • wprowadzanie CV do bazy
  • umawianie telefoniczne kandydatów na spotkania
  • zarządzania kalendarzem rekrutacji
  • archiwizacja procesu

Biura Prawnego:

  • podpisywanie i archiwizacja umów
  • przygotowywanie wniosków i kontakt z urzędami w sprawie uzyskiwania zaświadczeń

Kadr:

  • skanowanie dokumentacji kadrowej
  • procesowanie dokumentacji pracowniczej

Dyrektora Biura Zarządu:

  • uzupełnianie zestawień
  • organizacja posiedzeń Organów Spółki
  • koordynacja i kontrola nad wykorzystaniem środków ZFŚS
  • realizacja bieżących zadań

Koordynacji współpracy z innymi zespołami w spółce

WYMAGANIA

  • status studenta
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność obsługi pakietów MS Office (w szczególności Power Point, Excel, Word)
  • otwartość na zdobywanie wiedzy
  • kreatywność i elastyczność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Anna Kusa

Anna Kusa

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie