Młodszy Tester (Manualny)

  • Wynagrodzenie:4000 - 4500 zł brutto
  • Pozostanie aktywne: 4 dni

Poszukujemy osób posiadających podstawowe doświadczenie w testowaniu oprogramowania, znających technologie webowe, chętnych do podejmowania wyzwań i umiejących realizować wyznaczone cele.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie testów manualnych aplikacji www,
  • udział w pracach zespołu projektowego, w tym spotkania z przedstawicielami klienta.

Wymagane kwalifikacje:

  • podstawowa znajomość tematyki testowania oprogramowania,
  • znajomość struktury stron WWW (HTML, DOM, CSS, AJAX),
  • znajomość narzędzia do śledzenia błędów np. Jira
  • Linux - znajomość systemu od strony użytkownika,
  • komunikatywność, systematyczność i dokładność,
  • świadomość i chęć dostarczania naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości,
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji w zakresie testów.

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu tworzenia scenariusz testowych i przypadków testowych,
  • wiedza z zakresu ISTQB,
  • znajomość SQL,
  • podstawowa znajomość protokołu HTTP.

Oferujemy:

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • opiekę medyczną (Medicover),
  • indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy z doświadczonymi rehabilitantami w siedzibie firmy (ćwiczenia, masaże),
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,
  • wynagrodzenie 4000 - 4500 zł brutto miesięcznie,
  • formę zatrudnienia: "do ustalenia",
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Anna Kusa

Anna Kusa

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie