Account Manager

  • Wynagrodzenie:6000 - 7000 zł brutto (UoP)
  • Pozostanie aktywne: 3 dni

Twoim głównym zadaniem będzie współdziałanie z Account Directorem w obszarze tworzenia relacji z Klientami oraz koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań.

ZADANIA

  • spotkania z Klientami (głównie na terenie Warszawy; okazjonalnie spotkania wyjazdowe)
  • budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
  • wspieranie realizacji założeń biznesowych Klienta
  • bieżąca obsługa dedykowanych Klientów w zakresie sprzedaży i dostarczania nowych rozwiązań (także poszukiwanie nowych szans sprzedażowych u obecnych Klientów)
  • managerska koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań (współpraca z zespołem technicznym)
  • współpraca z Account Directorem w zakresie rozliczeń i budżetowania Klientów

WYMAGANIA

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta (realizacja lub sprzedaż projektu)
  • doświadczenie w pracy w sektorze IT lub pokrewnym (świadomość na czym polega wytwarzanie systemów informatycznych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane:

  • doświadczenie sprzedażowe
  • proaktywność
  • umiejętność zjednywania sobie ludzi
  • dokładność i terminowość
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i w piśmie), w tym idealna znajomość zasad ortografii i gramatyki języka polskiego
W pracy na stanowisku Account Managera będą przydatne takie umiejętności jak komunikatywność i budowanie długotrwałych relacji z Klientem. Pozytywne nastawienie do podejmowania różnorodnych działań i otwartość na nowe rozwiązania będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • współpracę z kluczowymi Klientami z branży finansowej
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)

Anna Kusa

Anna Kusa

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 508 497 713
akusa@e-point.pl

Anna Czerwińska

Account Director
tel: +48 22 853 48 30
aczerwinska@e-point.pl

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w e-point S.A. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest e-point SA.

Dowiedz się więcej

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest spółka, do której składasz aplikację, tj. odpowiednio Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.

Ciągle poszukujemy osób gotowych na duże wyzwania

Jeśli nie znalazłeś oferty na stanowisko, które Cię interesuje, wyślij CV i napisz nam kilka zdań o sobie.

praca@e-point.pl
Wyślij zgłoszenie