Samodzielny Specjalista ds. marketingu sieciowego (e-point International)

  • Wynagrodzenie:5000 - 7000 zł brutto (UoP)
  • Pozostanie aktywne: 1 dni

Dołącz do rozwijającego się międzynarodowego start-upu i stań się częścią Zespołu realizującego pełne wyzwań projekty i zadania w całej Europie.

ZADANIA

  • podejmowanie nowych inicjatyw związanych z budowaniem świadomości marki w social media
  • tworzenie i implementacja strategii działań promocyjnych w social media i Internecie
  • prowadzenie działań z zakresu SEO/SEM oraz współpraca z podwykonawcami
  • wspomaganie procesów przygotowywania postów tekstowych, infografik i video
  • współpraca z zespołem filmowym, content writerami, grafikami
  • pomiary efektywności publikowanej treści oraz wyciąganie z tych danych wniosków
  • współpraca z blogerami, vlogerami, influencerami
  • wspomaganie procesu zarządzania profilami e-point International na LinkedIn (w tym: strategia tworzenia contentu, współpraca z autorami, analityka prowadzonych działań, wnioski i ich adaptacja)

WYMAGANIA

  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w zarządzaniu kanałami/profilami LinkedIn
  • znajomość strategii i funkcjonalności LinkedIn oraz umiejętność wykorzystania ich w praktyce
  • umiejętność posługiwania się programami graficznymi pozwalającymi przygotować samodzielnie posty
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (większość naszego zespołu to native EN)
  • lekkie pióro w redagowaniu tekstów
W pracy na tym stanowisku przydatne będą takie umiejętności jak samodzielność, efektywne zarządzanie czasem,, kreatywność i innowacyjność, jak również umiejętność analitycznego myślenia.

PROCES REKRUTACJI

  • analiza CV, wykonanie zadania, rozmowa kwalifikacyjna (część zadań i rozmowy odbędzie się w języku angielskim)

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)

Patrycja Maciocha

Anna Kusa

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w e-point SA administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest e-point SA.

Dowiedz się więcej

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest spółka, do której składasz aplikację, tj. odpowiednio Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.

Ciągle poszukujemy osób gotowych na duże wyzwania

Jeśli nie znalazłeś oferty na stanowisko, które Cię interesuje, wyślij CV i napisz nam kilka zdań o sobie.

praca@e-point.pl
Wyślij zgłoszenie