Project Coordinator

  • Wynagrodzenie:6500 zł brutto (UoP)
  • Pozostanie aktywne: 5 dni

Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie portalu internetowego oraz wdrażanie biznesowych i technologicznych innowacji dla jednego z największych banków w Polsce. Będziesz współpracować z architektami, programistami, testerami, designerami UX i grafikami.

ZADANIA

  • zarządzanie backlogiem zadań do wdrożenia
  • dbanie o terminowość i jakość realizowanych prac
  • zapewnienie pełnej informacji o statusie zadań wszystkim zainteresowanym
  • przygotowanie raportów i podsumowań
  • utrzymanie świetnej relacji z klientem

WYMAGANIA

  • minimum dwa lata pracy na stanowisku Junior Project Manager lub Account Manager
  • podstawy wiedzy technicznej (rozumiana jako umiejętność wytłumaczenia różnic między back-end i front-end, java a html, serwerem aplikacji a serwerem bazy danych)
  • umiejętność precyzyjnego formułowania myśli
  • sumienność i dokładność
  • asertywność, a jednocześnie kultura osobista w kontakcie z klientem

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Patrycja Maciocha

Anna Kusa