PHP Developer

  • Wynagrodzenie:8000 - 12000 zł brutto (UoP)
  • Pozostanie aktywne: 3 dni

Dołącz do zespołu zajmującego się wdrażaniem, rozbudową i utrzymaniem systemów e-commerce oraz PIM opartych o rozwiązania Pimcore oraz Magento 2.

ZADANIA

  • implementacja rozwiązań opartych o Pimcore i Magento 2 z wykorzystaniem języka PHP
  • wdrażanie wytworzonego kodu na produkcję i środowiska testowe
  • współpraca z zespołem i klientem w zakresie projektowania architektury rozwiązań

WYMAGANIA

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP w wersji 7
  • znajomość środowiska Symfony 3 lub 4
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość narzędzia wersjonowania i schematu działania GIT
  • znajomość środowiska Linux i umiejętność korzystania z powłoki
  • swobodne poruszanie się po dokumentacji technicznej w j. angielskim

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania Pimcore, Akeneo, Magento 2
  • znajomość technologii frontowych (javascript, HTML5, CSS3)

OFERUJEMY

  • możliwość wybrania formy współpracy w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/umowę o świadczenie usług (B2B)

Anna Kusa

Anna Kusa

Ekspert ds. Wyławiania Talentów
tel: +48 508 497 713
akusa@e-point.pl

Anna Czerwińska

Kamil Murawski

Chief Technology Officer
tel: +48 22 853 48 30
kmurawski@e-point.pl