Asystent/ka Sprzedaży

  • Wynagrodzenie:3000 zł brutto
  • Pozostanie aktywne: 4 dni

Zakres obowiązków:

  • organizacja spotkań i przygotowywanie materiałów przed spotkaniem z klientami
  • pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych, analiz, sprawozdań i prezentacji
  • organizacja i obsługa podróży służbowych i spotkań biznesowych oraz wizyt gości
  • zarządzanie katalogami ofert w wewnętrznych systemach firmy
  • ewidencjonowanie informacji o klientach
  • współpraca z pracownikami innych działów
  • pomoc w prowadzeniu bieżących zadań
  • przygotowywanie notatek ze spotkań

Wymagane kwalifikacje:

  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi pakietów MS Office (w szczególności Power Point, Excel, Word)
  • otwartość na zdobywanie wiedzy

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie tematyką e-commerce lub/oraz technologii internetu
  • znajomość innych języków obcych

Warunki zatrudnienia:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • zadania pozwalające na zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych
  • poszerzenie wiedzy w zakresie e-commerce/technologii internetu
  • wdrożenie do wykonywania zadań
  • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się branży
  • przyjazną atmosferę pracy, dogodną lokalizację blisko metra

Oferujemy:

  • prywatna opieka Medyczna Medicover i pakiet Multisport już na starcie,
  • masaże i zajęcia rehabilitacyjne z doświadczonymi fizjoterapeutami,
  • wyjścia integracyjne do kina, teatru, czy na trampoliny – w ramach Gildii Zainteresowań,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • i wiele innych

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w  Kodeksie Honorowym.

Anna Kusa

Anna Kusa

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie