Systems Architect

  • Wynagrodzenie:10000 - 13000 zł brutto (dot. UoP)
  • Pozostanie aktywne: 2 dni

Dołączysz do zespołu, który tworzy złożone portale internetowe, platformy e-commerce oraz customowe oprogramowanie dla wiodących polskich firm i międzynarodowych korporacji. Na co dzień będziesz współpracować z zespołem specjalistów z obszaru technologii i UX.

ZADANIA

  • analiza posiadanych przez klienta systemów w kontekście realizowanego projektu
  • projektowanie nowych rozwiązań, w zakresie:
    • wysokopoziomowej architektury systemu
    • integracji z innymi systemami
    • wymagań niefunkcjonalnych
    • wymagań funkcjonalnych
    • interfejsów użytkownika
  • szacowanie pracochłonności realizacji (wycena) oraz przygotowywanie wsadu merytorycznego do ofert
  • współpraca z zespołem przy implementacji rozwiązania:
    • specyfikowanie funkcji systemu i ustalanie zakresu
    • modelowanie baz danych
    • wsparcie dla programistów w trakcie developmentu
    • odbiór biznesowy zaimplementowanych funkcjonalności
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów
  • współpraca przy koordynacji pracy, w zależności od potrzeb projektu:
    • rola Scrum Mastera
    • udział przy tworzeniu harmonogramów
    • negocjacje z klientem na temat zakresu i harmonogramu zmian
  • współpraca przy analizie i optymalizacji procesów biznesowych klienta
  • śledzenie trendów rynkowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w projektowaniu, analizie lub implementacji systemów informatycznych (głównie aplikacji webowych)
  • znajomość środowiska pracy LINUX, Jira, GIT
  • znajomość podstaw SEO/SEM
  • znajomość podstaw bezpieczeństwa informatycznego
  • znajomość podstaw programowania (JAVA oraz technologie frontowe)
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • język angielski na poziomie B2

OFERUJEMY

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, faktura (B2B)
  • możliwość certyfikacji

Patrycja Maciocha

Anna Kusa

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w e-point SA administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest e-point SA.

Dowiedz się więcej

Jeżeli aplikujesz na stanowisko w Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o. administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest spółka, do której składasz aplikację, tj. odpowiednio Vertabelo Sp. z o.o., Point of View Sp. z o.o., e-point International Sp. z o.o. lub e-point Design Sp. z o.o.

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do profilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie