
Serwis www dla AEGON PTE

2007.05.10
e-point SA uruchomił serwis internetowy dla AEGON Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A. Jest to drugi z kolei serwis opracowany przez e-point SA na potrzeby spółek z Grupy AEGON. Wcześniej, w marcu 2006 roku, firma wdrożyła portal korporacyjny dla AEGON Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A.
Nowy serwis internetowy AEGON PTE wykonany został w polskiej wersji językowej i w szacie graficznej bazującej na standardach identyfikacji wizualnej korporacji AEGON.
Serwis powstał w oparciu o system zarządzania treścią Active Content, który oferuje szereg zaawansowanych opcji ułatwiających administrowanie stronami i ich zawartością. Umożliwia również łatwe zarządzanie uprawnieniami redaktorów oraz wszystkimi aplikacjami funkcjonującymi w ramach serwisu, tzn.:
- aktualnościami i biuletynem informacyjnym,
- formularzem kontaktu,
- wyszukiwarką treści,
- modułem przyjaznego wydruku,
- serwerem banerów,
- modułem polecenia strony znajomemu,
- mapą serwisu,
- słownikiem,
- często zadawanymi pytaniami (FAQ),
- ankietami, quizami i sondami.
Serwis dostępny jest pod adresem: www.aegonpte.pl