Starszy Programista Java

Miejsce pracy: WarszawaNr ref.: 2017_02_programistaWynagrodzenie: 7000 – 12000 zł brutto

Wymagane kwalifikacje:

  • programowanie w języku Java – aplikacje wielowątkowe i rozproszone,
  • znajomość architektury JEE,
  • znajomość obiektowych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji,
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, w szczególności znajomość języka SQL,
  • Linux - znajomość systemu od strony użytkownika,
  • znajomość takich technologii jak HTML, JavaScript,
  • znajomość różnych protokołów używanych w Internecie, np. TCP/IP, HTTP,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w komercyjnym projekcie JEE,
  • praca w pełnym wymiarze godzin,
  • język angielski.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji internetowych w technologii JEE,
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji,
  • pisanie automatycznych testów jednostkowych do tworzonych aplikacji.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 7000 – 12000 zł brutto miesięcznie na umowę o pracę (lub inne formy współpracy),
  • dodatki płacowe uzależnione od zaangażowania,
  • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • udział w szkoleniach i certyfikacji platformy e-commerce SAP Hybris (http://hybris.com),
  • możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu,
  • opiekę medyczną (Medicover) i indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy,
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem:
Nr ref. 2017_02_programista

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferty pracy
Nie ma rekrutacji,
która Cię interesuje?