Content Marketing Geek (Vertabelo.com)

  • Wynagrodzenie:3000 - 7000 zł brutto
  • Pozostanie aktywne: 8 dni

Vertabelo Academy to platforma e-learningowa, która tworzy jedyne w swoim rodzaju interaktywne kursy internetowe umożliwiające naukę programowania, analizy i wizualizacji danych od zera. Tworzymy nową jakość nauki trudnych technicznych zagadnień w prosty i przystępny dla każdego sposób.

Potrafisz tworzyć treści marketingowe w języku angielskim? Wiesz, jak generować ruch za pośrednictwem działań contentowych? Kręci Cię tematyka Data Science? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ofertę.

  • Chcesz projektować i realizować strategię content marketingową platformy e-learningowej? Lubisz się uczyć i podejmować nowe wyzwania, a wszystko co robisz oceniasz po efektach? Jeśli tak, to wiedz, że chcemy z Tobą pracować!
  • Nie przeraża Cię praca nad treścią i przechodzenie przez kilka zmian i wersji? Potrafisz redagować, dystrybuować oraz tworzyć treści, które pochłaniają czytelników bez reszty? Jeśli twierdząco kiwasz głową, to stanowisko jest już praktycznie Twoje!
  • Mamy jasno zdefiniowany cel, dlatego potrzebujemy Twoich błyskotliwych pomysłów i nieszablonowego podejścia, by go osiągnąć: chcemy w ciągu roku czterokrotnie zwiększyć ruch na blogu. Jednak sam ruch, jak wiesz, to nie wszystko. Chcemy przełożyć ruch na użytkowników.

Nie przeraża Cię ta misja? Masz pomysły, które pomogą ją zrealizować? Wspaniale! Porozmawiajmy o szczegółach.

Tak naprawdę, masz 3 proste zadania:

  • Tworzyć wspaniałe treści, które pomogą naszym użytkownikom osiągnąć sukces w nauce.
  • Tworzyć treści, które angażują i przynoszą mnóstwo ruchu z wyszukiwarki.
  • Tworzyć treści, które będą lepsze niż jakiekolwiek istniejące alternatywy.

Kryteria, które powinieneś spełniać:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności copywriterskie, poświadczone tekstami opublikowanymi w Internecie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1) i nie boisz się go używać (naszym rynkiem strategicznym są Stany Zjednoczone).
  • Techniki storytellingowe i narracyjne w małym palcu.
  • Znasz swoich odbiorców i rozumiesz specyfikację komunikacji B2C.
  • Praktyka w promocji treści i poszerzaniu zasięgu jej oddziaływania.
  • Jesteś samodzielny i potrafisz organizować pracę własną oraz innych osób.
  • Podstawowa znajomość Google Analytics.
  • Umiejętności analityczne i praktyczne podstawy Excela.
  • Podstawową wiedzę na temat SEO, social media lub influence marketingu.
  • Pasję, entuzjazm i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.

Jeśli lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności z każdym opublikowanym artykułem - pokochasz tę pracę!

Twoje codzienne obowiązki będą obejmowały:

  • Copywriting – tworzenie i redagowanie różnych form i treści marketingowych.
  • Koordynację współpracy z twórcami treści – copywriterami, influencerami, specjalistami IT.
  • Tworzenie planu i sieci dystrybucji contentu.
  • Współtworzenie strategii content marketingowych i koncepcji kreatywnych.
  • Realizację badań content marketingowych – analiz konkurencji, badań grupy docelowej, w oparciu o dane z wielu narzędzi (m.in Facebook Audience Insights, Google Analytics, SimilarWeb, BuzzSumo, Twitter Analytics, Qualaroo i wiele innych).

Co dajemy w zamian:

  • Gwarantujemy umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (3000 - 7000 zł brutto).
  • Wdrażanie ciekawych, nowatorskich rozwiązań w dziedzinie content marketingu.
  • Realny wpływ na działania marketingowe i brandingowe (cenimy kreatywność!).
  • Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych, uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach.
  • Nieograniczony dostęp do kursów Vertabelo Academy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole nastawionym na cel.
  • Samodzielność w kreowaniu własnego rozwoju i kariery.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Czas działać. Nie zastanawiaj się dłużej, po prostu wyślij swoje CV już teraz!

Jak aplikować:

  • Wyślij swoją aplikację na marketing@vertabelo.com.
  • Krótko opowiedz o swoim doświadczeniu w marketingu i wyjaśnij, dlaczego jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko.
  • Wymień najgorsze doświadczenia w pracy i jakie są twoje wygrane w każdym z nich.
  • Wymień najlepsze doświadczenia w pracy i swoje wygrane w każdym z nich.
  • Dodaj linki do 3 swoich artykułów, które uważasz za najlepsze i krótko wyjaśnij dlaczego.

P.S. Jeśli masz w dorobku ciekawy pomysł kreatywny, który udało się zrealizować – pochwal się nim!

Katarzyna Stolarek

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do proflilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie